Generální partner
Světlý režim
24. listopad 2022

Krajské výběry mají za sebou vydařený podzim

V dresu Moravskoslezského krajského fotbalového svazu se během podzimu představilo hned deset fotbalistů starších a mladších žáků MFK Karviná.

U14

Mikuláš Ulman, Sebastian Gaborčík, Radim Andl a Richard Harok – toto kvarteto nadějných fotbalistů MFK se zúčastnilo minimálně jednoho podzimního srazu. Tři utkání odehrál Moravskoslezský Krajský fotbalový svaz v rámci Mezikrajské soutěže a jeden zápas byl přátelský proti Západoslovenskému FZ (na výhře 4:1 se gólem podílel Mikuláš Ulman).

Výběr U14 se v roce 2023 sejde už ve druhé polovině ledna. V termínu 20.-21.1 je totiž na programu halový turnaj v Hluku. Jedním z trenérů je Tomáš Červenka z MFK Karviná U13.

Výsledky Mezikrajské soutěže – podzim 2022

Zlínský KFS – MS KFS 1:5
MS KFS – Olomoucký KFS 3:1
MS KFS – KFS Vysočina 2:3


U13

V týmu MS KFS během podzimu figurovala hned šestice hráčů - Matyáš Barčák, Jan Hlobil, Nikolas Johanides, Dominik Kotrla, Tomáš Thuroczy a Matyáš Kutlák.

V Mezikrajské soutěži patří zatím stoprocentnímu MS KFS druhá pozice za Jihomoravským KFS, který však má odehráno o zápas více. Jednu přesnou trefu zaznamenali Matyáš Barčák (proti Zlínskému KFS) a Dominik Kotrla (proti KFS Vysočina)

Kromě tří „ostrých“ zápasů odehrál MS KFS i přátelský duel se Západoslovenským FZ (výhra 1:0). Jedním z trenérů je trenér MFK Karviná U14 Jan Laslop.

Výsledky Mezikrajské soutěže – podzim 2022

Zlínský KFS – MS KFS 3:7
MS KFS – Olomoucký KFS 12:2
MS KFS – KFS Vysočina 9:4


* V jarní části čekají na obě kategorie utkání proti Jihomoravskému KFS, Královéhradeckému KFS a Pardubickému KFS.
Rozhovory Rozhovory
so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

út 3.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matej Čurma

Majitel dvou Slovnaft Cupů se Spartakem Trnava dosáhl s tímto klubem i na dvě třetí místa v lize, stejně tak s Ružomberkem, kam přišel už ve čtrnácti letech. Slovák Matej Čurma v rozhovoru vypráví třeba o českých trenérech, kteří jej vedli právě pod Čebraťom. A v Trnavě se setkal v jedné kabině i se svým vzorem Martinem Škrtělem…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo