Generální partner
Světlý režim
7. říjen 2019

Kvalifikace Ondrášovka Cupu v Karviné

Kategorie U8 až U13 čekají během října kvalifikační turnaje neoficiálního mistrovství republiky. Jedna kvalifikační skupina každé kategorie se odehraje také v Karviné, konkrétně ve Sportovním centru Kovona. Startuje se už toto úterý a středu.

8. října U8, 9. října U9, 15. října U10, 16. října U11, 22. října U12 a 23. října U13. Úterky a středy v říjnu budou patřit tuhým bojům o postup na finálové turnaje jednotlivých kategorií, které se budou konat v květnu a červnu příštího roku.

Sportovní centrum Kovona přivítá mladé fotbalisty, v tomto týdnu kategorie U8 a U9. Hrát se bude na umělé trávě, systémem 4+1 každý s každým. Na finálový turnaj postoupí vždy první dva nejlepší týmy a sedm nejlepších z třetích míst (kvalifikačních turnajů je vždy 8).

V minulé sezóně se tři týmy MFK dostaly na finálové turnaje. „Tím, že letos pořádáme všechny kvalifikace, by bylo fajn, kdyby naši kluci dokonale využili domácího prostředí. Postup čtyř týmů by byl skvělý výsledek,“ vyhlásil cíl za MFK Karviná Tomáš Červenka.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii