Mlade talenty

Letní příprava startuje v pondělí 17. června

09.06.2019 | redakce
 

Letní příprava startuje v pondělí 17. června Přípravu na čtvrtou prvoligovou sezónu v řadě odstartují svěřenci Františka Straky třetí červnové pondělí. Během přípravy sehrají celkem čtyři přípravné zápasy - dobrou zprávou pro fanoušky je, že dvě utkání odehrají v Karviné, jedno v Dolní Lutyni a pouze jedno v Polsku.

 

Velice krátkou, necelou čtyřtýdenní letní přípravu, absolvuje karvinský tým před novou sezónou. A zahájí ji na své poměry netradičně. Hned první den přípravného období se celý tým vydá na soustředění (dolaďuje se Česko nebo Polsko), kde bude během pěti dnů nabírat především fyzickou kondici.  

Sérii čtyř přípravných zápasů zahájí MFK Karviná proti čtvrtému týmu slovenské ligy – Žilině. Hrát se bude na Městském stadionu v Karviné-Ráji pouhý den po příjezdu ze soustředění. Jediný výjezd ven v rámci přípravy bude ve středu 26. června do polského Zabrze na souboj s Górnikem, kterému sezóna moc nevyšla a skončil až na jedenácté příčce.

Třetí přípravný duel bude mít nádech derby – v Dolní Lutyni se Karvinští představí (sobota 29. června) proti Frýdku-Místku, který bojuje o návrat do druhé nejvyšší soutěže. V případě, že v příštím (posledním) kole MSFL vyhraje v Hlučíně, zajistí si návrat do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

A generálka před startem FORTUNA:LIGY? To bude zápas domácí zápas proti slovenskému týmu FK Pohronie. Místo utkání v sobotu 6. července (Městský stadion v Karviné-Ráji, Kovona či Bažantnice) bude teprve upřesněno. Stejně tak budou později upřesněny také časy zápasů.

Do přípravy se zapojí také navrátilci z hostování Tomáš Weber, Eric Ramirez a Luboš Tusjak.• S Bohemkou v neděli od tří
včera - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
před 2 dny - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
před 3 dny - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
17.8. - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
×
Odehráno v 17:00
FC Fastav Zlín
MFK Karviná
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem