Generální partner
Světlý režim
27. říjen 2016

Liberec tady ukázal velkou kvalitu, uznal Košťál

Spolehlivý výkon obrany v čele s vynikajícím brankářem Janem Laštůvkou vynesl nováčkovi z Karviné bodík v dohrávce 8. kola ePojisteni.cz ligy s Libercem. Velmi dobře zahrál a uskákal všechny hlavičkové souboje také stoper Pavel Košťál.

Zatímco hosté neskrývali trochu zklamání, domácí bod za bezbrankovou remízu proti týmu hrající základní skupinu Evropské ligy brali. Velmi dobře zahrál nejzkušenější hráč v karvinském dresu Pavel Košťál.„Liberec tam měl v první spoustu náběhů za obranu, můžeme být rádi, že jsme to odehráli s čistým štítem. Druhá půle už byla lepší, dostupovali jsme hráče, což nám v obraně vyhovovalo. Ale chce to být mnohem víc důraznější ve středu hřiště, abychom se dostali do pořádné šance,“ prohlásil po utkání stoper, jenž je v Karviné na hostování ze slovenské Senice.

Karvinští chtěli napravit výbuch s Teplicemi, kdy nejenže čtyřikrát inkasovali, ale ani hra nebyla v pořádku. „To se povedlo! S Libercem to bylo postavené na kvalitní obraně, což ostatně proti tak dobrému mančaftu asi ani jinak nejde. Dá se říct, že pravidelně hrají evropské poháry, ve středu hřiště a na krajích mají velkou kvalitu, což u nás ukázali,“ uznal kvality soupeře Pavel Košťál.

Největším problémem byly podle něho liberecké kolmé přihrávky. Všechny se však podařilo ubránit, zablokovat zakončující hráče anebo všechno ještě jistila brankářská jednička mezi třemi tyčemi. Také zkušený stoper vyzdvihl výkon Jana Laštůvky, nejlepšího hráče zápasu. „Můžeme mu jen poděkovat. Hlavně díky němu máme ten bod,“ zakončil Koštál.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo