Generální partner
Světlý režim
22. listopad 2019

Ligoví dorostenci hostí v podzimní derniéře Spartu

Týmy U19 a U17 zakončí ligový podzim domácími zápasy proti pražské Spartě, která ve starší kategorii celou soutěž vede! Hraje se na Kovoně v sobotu po obědě od 13:30 a 15:45 hodin.
O týden odložené zápasy jsou tady! Karvinští by v obou kategoriích rádi bodovali, především devatenáctka potřebuje nutně body. Ta je pouhé tři body od předposledního patnáctého místa. Důvod? Slabší koncovka a pouhý bod z podzimních venkovních utkání. Jenže narazí na nejtěžšího možného soupeře, vždyť tým z hlavního města celou soutěž vede…

Tým do 17 let je na tom lépe – devatenáct získaných bodů značí 11. místo, Sparta má o šest bodů více a je sedmá. Oba zápasy se uskuteční na umělé trávě SC Kovona v sobotu po obědě. 

Nic by nemělo bránit ani tomu, aby za oba týmy nastoupily reprezentanti, kteří si v minulém i tomto týdnu plnili povinnosti v jednotlivých kategoriích. Na karvinské straně šlo o Romana Fukalu a Matyáše Molitorisze, na sparťanské o více hráčů.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii