Generální partner
Světlý režim
26. červenec 2021

Ligovým dorostencům začíná nová sezóna

Domácím zápasem proti Českým Budějovicím vstoupí poslední červencovou sobotu dorostenci U19 a U17 do sezóny 2021/2022. Jak bude vypadat jejich podzimní program?

Protože strašák jménem pandemie koronaviru je stále tady, tak program I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 je pekelně našlapaný – začíná se už poslední červencový víkend a končí se netradičně brzy, již na konci října.

Do té doby by každý tým měl odehrát patnáct soutěžních zápasů. Z pohledu MFK půjde o devět sobotních termínů, jeden úterní, jeden středeční a čtyři páteční. Prvním soupeřem budou České Budějovice. Podzim uzavřou svěřenci Petra Gibaly derby zápasem v Opavě.

Rozpis zápasů týmu U19 najdete ZDE a U17 ZDE.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo