Generální partner
Světlý režim
29. květen 2019

Lukáš Budínský: Byli jsme nervózní

Karvinští zvládli první barážový duel, v domácím prostředí porazili Jihlavu 2:1. Vyhráno zdaleka není, čarou přes rozpočet je inkasovaný gól. Moc dobře si to uvědomuje také záložník Lukáš Budínský.

Lukáši, vyhrálo se, ale v pohárové matematice není vítězství 2:1 nikterak přesvědčivé.
Šlo o hodně, asi bylo vidět, že to nebylo od nás nic extra. Byli jsme dost nervózní. Už před zápasem jsem říkal, že to bude hlavně o hlavě, říkal to i trenér.  Hlavně jsme chtěli zvítězit s nulou vzadu, což se bohužel nepovedlo. V Jihlavě to bude nový zápas a budeme se dál rvát o záchranu.

Jihlava se celkem bez problémů dostávala během celého utkání do hry přes střed hřiště. Jaké byly poločasové pokyny?
Přesně, chtěli jsme lépe zabezpečit prostředek hřiště. Až moc snadno se nám tam soupeř dostával. Bohužel i přesto nám dali kontaktní gól.

Ukázal vám zápas něco před odvetou?
Musíme zlepšit obranu a vyvarovat se zbytečných chyb v rozehrávce. Jihlava navíc měla nebezpečné i kraje.

Opět po roce se pojede do Jihlavy hrát o všechno. Přeci jen tentokrát vám stačí i remíza, v minulé sezóně jste museli na Vysočině vyhrát. Může vám to v hlavě třeba nějak pomoci?
Já nevím. Minulý rok to byl úplně jiný zápas v jiných sestavách. Každopádně Jihlava bude muset dát gól, tlačit se víc dopředu a z nás by mohla spadnout určitá nervozita, která na nás byla patrná. Myslím, že se nám bude v neděli hrát lépe.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo