Generální partner
Světlý režim
29. květen 2019

Lukáš Budínský: Byli jsme nervózní

Karvinští zvládli první barážový duel, v domácím prostředí porazili Jihlavu 2:1. Vyhráno zdaleka není, čarou přes rozpočet je inkasovaný gól. Moc dobře si to uvědomuje také záložník Lukáš Budínský.

Lukáši, vyhrálo se, ale v pohárové matematice není vítězství 2:1 nikterak přesvědčivé.
Šlo o hodně, asi bylo vidět, že to nebylo od nás nic extra. Byli jsme dost nervózní. Už před zápasem jsem říkal, že to bude hlavně o hlavě, říkal to i trenér.  Hlavně jsme chtěli zvítězit s nulou vzadu, což se bohužel nepovedlo. V Jihlavě to bude nový zápas a budeme se dál rvát o záchranu.

Jihlava se celkem bez problémů dostávala během celého utkání do hry přes střed hřiště. Jaké byly poločasové pokyny?
Přesně, chtěli jsme lépe zabezpečit prostředek hřiště. Až moc snadno se nám tam soupeř dostával. Bohužel i přesto nám dali kontaktní gól.

Ukázal vám zápas něco před odvetou?
Musíme zlepšit obranu a vyvarovat se zbytečných chyb v rozehrávce. Jihlava navíc měla nebezpečné i kraje.

Opět po roce se pojede do Jihlavy hrát o všechno. Přeci jen tentokrát vám stačí i remíza, v minulé sezóně jste museli na Vysočině vyhrát. Může vám to v hlavě třeba nějak pomoci?
Já nevím. Minulý rok to byl úplně jiný zápas v jiných sestavách. Každopádně Jihlava bude muset dát gól, tlačit se víc dopředu a z nás by mohla spadnout určitá nervozita, která na nás byla patrná. Myslím, že se nám bude v neděli hrát lépe.Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo