Generální partner
Světlý režim
27. květen 2021

Lukáš Čmelík má novou dvouletou smlouvu

O své další budoucnosti už má Lukáš Čmelík jasno. Slovenský křídelník s desítkou na zádech bude pokračovat v dresu MFK Karviná.

Vedení klubu dalo během podzimní části Čmelíkovi šanci na restart své kariéry. Zdá se, že to byl dobrý krok. „S Lukášem jsme spokojení. V posledních zápasech ukazuje svůj potenciál, má formu. Jsme rádi, že u nás bude i nadále působit,“ informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk s tím, že Lukáš Čmelík má v Karviné smlouvu na další dvě sezóny.

Autora dvou gólů a dvou asistencí, který stihl za MFK od svého listopadového příchodu jednadvacet duelů, chválí i trenér MFK Jozef Weber. „Čmelo je nový objev pro fanoušky, mají ho rádi. On je přesně ten typ rychlonohého hráče, kterého potřebujeme,“ prohlásil Weber.

Pětadvacetiletý slovenský fotbalista poprvé oblékl dres MFK v prosinci na půdě Plzně, kde Karvinští zvítězili 1:0. Celkem odehrál 1246 minut, v posledních pěti zápasech chyběl na trávníku pouhou minutu. Celkem čtyřikrát jej fanoušci zvolili hráčem utkání. „Karviná mi dala šanci a myslím si, že jsem to uchopil za správný konec, což snad dokazuji přímo na hřišti. Pomyslný zlom přišel s příchodem trenéra Webera, od té doby jsem začal hrávat téměř celé zápasy a daří se mi. Věřím, že na kvalitní výkony navážu i v nové sezóně,“ prohlásil Lukáš Čmelík.

Číslo 10 tak zůstává v Karviné obsazené, což je skvělá zpráva i pro fanoušky MFK, kteří si slovenského fotbalistu oblíbili!


Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo