Generální partner
Světlý režim
16. březen 2020

MFK Karviná přerušila tréninky všech svých týmů!

Razantní opatření vzhledem k pokračujícímu šíření koronaviru je na místě. V příštích dnech tak nebude trénovat žádný tým od áčka až po přípravku.

Ani jeden z tří areálů, kde se připravují jednotlivé týmy MFK Karviná, nebude během příštích pár dnů v provozu. Důvodem jsou nejnovější opatření Vlády ČR, která se vztahují mimo jiné i na venkovní sportoviště. „Aktuálně je nejdůležitější ochrana zdraví hráčů a členů realizačních týmů,“ řekl mluvčí klubu Adam Januszek s tím, že od pondělí 16. března nově platí i zákaz vstupu veřejnosti do budovy Městského stadionu v Karviné-Ráji.  

Režim nejsledovanějšího týmu MFK Karviná upřesnil hlavní trenér Juraj Jarábek. „Během pondělí si kluci vyzvednou sporttestery a budou se podle nich připravovat během následujících minimálně deseti dnů individuálně. Co bude dál, se teprve uvidí podle situace, kterou budeme samozřejmě všichni sledovat,“ prohlásil.

V tréninkovém cyklu nebude ani B-tým a všechny mládežnické celky. „Do 24. března jsme po poradě s vedením klubu zrušili všechny tréninkové procesy. Po tomto datu budeme samotné hráče i rodiče o dalších krocích informovat,“ uvedl šéftrenér mládeže Petr Gibala.    

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii