Generální partner
Světlý režim
16. březen 2020

MFK Karviná přerušila tréninky všech svých týmů!

Razantní opatření vzhledem k pokračujícímu šíření koronaviru je na místě. V příštích dnech tak nebude trénovat žádný tým od áčka až po přípravku.

Ani jeden z tří areálů, kde se připravují jednotlivé týmy MFK Karviná, nebude během příštích pár dnů v provozu. Důvodem jsou nejnovější opatření Vlády ČR, která se vztahují mimo jiné i na venkovní sportoviště. „Aktuálně je nejdůležitější ochrana zdraví hráčů a členů realizačních týmů,“ řekl mluvčí klubu Adam Januszek s tím, že od pondělí 16. března nově platí i zákaz vstupu veřejnosti do budovy Městského stadionu v Karviné-Ráji.  

Režim nejsledovanějšího týmu MFK Karviná upřesnil hlavní trenér Juraj Jarábek. „Během pondělí si kluci vyzvednou sporttestery a budou se podle nich připravovat během následujících minimálně deseti dnů individuálně. Co bude dál, se teprve uvidí podle situace, kterou budeme samozřejmě všichni sledovat,“ prohlásil.

V tréninkovém cyklu nebude ani B-tým a všechny mládežnické celky. „Do 24. března jsme po poradě s vedením klubu zrušili všechny tréninkové procesy. Po tomto datu budeme samotné hráče i rodiče o dalších krocích informovat,“ uvedl šéftrenér mládeže Petr Gibala.    

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii