Generální partner
Světlý režim
23. září 2019

MFK prodává lístky zvlášť na Žižkov i Opavu

Dva domácí zápasy během tohoto týdne si žádají perfektní atmosféru. Kdo váhá a ještě nemá vstupenky, může si je zakoupit v tradičních předprodejích. Permanentkáři mají na středeční pohárový duel vstup zdarma!

Po sobotní výhře v Příbrami pokračují pro MFK Karviná další zápasy v rychlém sledu, ovšem výhodou je, že bez cestování. Ve středu přivítají svěřenci kouče Františka Straky v domácím prostředí druholigový Žižkov v rámci 3. kola MOL Cupu a v neděli dojde na slezské derby v 11. kole FORTUNA:LIGY proti Opavě.

Vstupenky na oba zápasy jsou již týden v prodeji. Po akční ceně zvýhodněného balíčku jsou momentálně v prodeji vstupenky zvlášť na jeden i druhý zápas na webových stránkách a prodejních místech Ticketportalu, v MěDK a Kině Centrum. „Navíc v den utkání proti Žižkovu si budou moct fanoušci zakoupit na pokladnách i vstupenky na slezské derby,“ informovala Pavla Žebroková z oddělení tikcetingu.

Cena vstupenek? Na středeční zápas MOL Cupu 80 Kč, děti od 7 do 15 let zaplatí 40 Kč. Na ligový duel s Opavou je jednotné vstupné ve výši 200 Kč. Permanentkáři jdou samozřejmě zdarma!

Možnosti nákupu vstupenek

VIKTORIA ŽIŽKOV
  • Na webových stránkách Ticketportalu od pondělí 23.9. 0:01 hod. a dle otevírací doby na prodejních místech Ticketportalu
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby od pondělí 23.9.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání (tj. 25.9.) od 14:45 hod.

    OPAVA

  • Na webových stránkách Ticketportalu a prodejních místech Ticketportalu od pondělí 23.9. 0:01 hod.
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby od pondělí 23.9.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji 25.9. od 14:45 hod. a v den utkání (tj. 29.9.) od 14:15 hod. 
Rozhovory Rozhovory
út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii