Generální partner
Světlý režim
21. září 2021

MOL CUP: Karvinou čeká Chrudim

Karvinští fotbalisté hostí ve středu odpoledne Chrudim a v zápase budou jasným favoritem. Permanentkáři jdou na zápas zdarma, ostatní fanoušci zaplatí 80 Kč.

Počtvrté v řadě čeká na Karvinou ve třetím kole MOL Cupu soupeř z druhé nejvyšší české soutěže a počtvrté se zápas odehraje na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Ovšem v posledních dvou sezónách se urodila překvapení v podobě postupu Žižkova a Vlašimi. A to se již nesmí opakovat. „Role favorita se nezříkáme a chceme jednoznačně postoupit. Šanci dostanou hráči, kteří nehráli v neděli proti Teplicím. Věřím, že si svým výkonem řeknou o místo i v ligovém zápase v Českých Budějovicích, který hrajeme už v sobotu,“ prohlásil asistent trenéra Jan Baránek.

Tři zápasy v šesti dnech (neděle-středa-sobota) by neměly být překážkou. „Třízápasový týdenní mikrocyklus je z pohledu zátěže lepší. Navíc v naší situaci, která není optimální, kvitujeme odehrání pohárového zápasu. Případná výhra nás navíc může nabudit i před sobotou,“ řekl jasně Baránek. S Chrudimí se Karvinští nikdy nestřetli, půjde tak o premiérový vzájemný zápas obou celků.

Soupeři z Východních Čech patří v tabulce F:NL až patnáctá pozice se ziskem čtyř bodů za jednu výhru, jednu remízu a šest porážek. Svěřenci Jaroslava Veselého museli cestou do třetího kola vyřadit dva soupeře – Náchod a Chlumec nad Cidlinou. MFK Chrudim je zkušené mužstvo, které je dlouhou spolu takřka pohromadě. Na druhou nejvyšší soutěž se ve druhém největším městě Pardubického kraje chodí nepřetržitě od sezóny 2018/2019.

Utkání 3. kola MOL Cupu MFK Karviná – MFK Chrudim se odehraje na Městském stadionu v Karviné-Ráji ve středu 22. září od 15:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Vít Zaoral. Vstupné na utkání je 80 Kč, děti 7-15 let zaplatí 50 Kč, permanentkáři mají vstup zdarma. Otevřeny budou pouze tribuny B a D. Dvě hlavní pokladny se otevřou ve 14:15 hodin a bude možné si rovnou zakoupit i vstupenky na ligový zápas s Mladou Boleslaví (3. října).


INFORMACE PRO FANOUŠKY PŘED NÁVŠTĚVOU UTKÁNÍ

KONTROLA BEZINFEKČNOSTI

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

STÁNEK S ANTIGENNÍM TESTOVÁNÍM

Dvě hodiny před výkopem, tj. od 13:30 hod., bude k dispozici odběrový stan certifikované laboratoře (u hlavního vchodu Městského stadionu v Karviné-Ráji). Před testem je nutné vyplnit dotazník (bude na místě), který následně slouží jako potvrzení o bezinfekčnosti. S sebou je nutné mít kartičku pojištěnce, jelikož test je hrazený ze zdravotního pojištění a bude zdarma. Nárok na test zdarma má každá osoba, která nebyla testována v posledních sedmi dnech. Ostatní osoby se mohou otestovat za jednorázový poplatek 200 Kč.

RESPIRÁTORY

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos. Respirátory budou k zakoupení i ve Fanshopu.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo