Generální partner
Světlý režim
17. říjen 2022

MOL CUP: O osmifinále v úterý na půdě divizní Soběslavi

Karvinští fotbalisté budou v úterý odpoledne na jihu Čech bojovat o postup mezi šestnáct nejlepších v domácím poháru. Stejně jako v předchozím kole (Bzenec) je čeká soupeř z Divize - tentokrát Spartak Soběslav.

Po Hranicích a Bzenci čeká na svěřence trenérů Tomáše Hejduška a Radomíra Korytáře další klub z nižší soutěže. Fotbalisté MFK nasednou v úterý ráno do autobusu a vydají se na pětihodinovou cestu do Soběslavi. „Kdybychom hráli doma a ještě proti soupeři z vyšší soutěže, tak by to bylo jistě příjemnější. Ale los je los. Ten nám podruhé za sebou přisoudil soupeře z divize. Bereme to jako realitu,“ prohlásil asistent trenéra Radomír Korytář.

Favorit tohoto duelu je jasný a jiný cíl než postup nepřipadá v úvahu. „Chceme určitě postoupit a zahrát si minimálně osmifinále,“ dodal Kortyář.

Spartak Soběslav hraje čtvrtou nejvyšší soutěž – Divizi A. Na pohárový duel se jihočeský tým naladil sobotní jasnou domácí výhrou 4:1 nad Klatovy. Čtyři kola před koncem podzimu jsou svěřenci trenéra Radka Hajiče na devátém místě tabulky. Do třetího pohárového kola se Soběslav dostala po výhrách nad Jankovem, Pískem a Přešticemi - každému soupeři nasázela tři góly.


Utkání 3. kola MOL Cupu TJ Spartak Soběslav – MFK Karviná začíná v úterý 18. října v 15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Daniel Vokoun. Živý přenos poběží na FAČR TV (nutná registrace).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo