Mlade talenty

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali

06.01.2018 | redakce
 

Malí fotbalisté se mezi svátky zdokonalovali Už po několikáté zorganizoval Městský fotbalový klub Karviná Zimní fotbalový kemp pro hráče kategorií přípravek. Od 27. do 29. prosince se akce zúčastnila dvacítka dětí.

 

V období krátké zimní pauzy bylo hráčům z kategorie přípravek opět nabídnuto smysluplné využití volného času. Kempu se v závěru kalendářního roku 2017 zúčastnilo dvacet hráčů nejen z Karviné, ale také z Třince, Českého Těšína, Havířova nebo Rohova u Opavy.

Hráči absolvovali každý den dopoledne dva tréninky - nejprve fotbalový, poté byl na programu kratší trénink zaměřený na různé hry s míčem a pohybové hry. Čas mezi tréninky byl vyplněn svačinkou. Po obědě byl pokaždé na řadě poslední trénink, kdy se hrál fotbalový turnaj.

Během druhého dne dorazil Ondřej Lingr, jehož mladší bratr Martin se kempu také účastnil. Hráč A-týmu MFK Karviná si s malými fotbalisty zatrénoval, podepsal kartičky a přinesl pro každého malý dárek. „Na dětech bylo vidět, že jsou nadšené z toho, že se na ně přišel podívat fotbalista z ligového týmu,“ řekl jeden z trojice trenérů Ondřej Hánl.

Na pár minut přijel všechny pozdravit (i se synem) odchovanec Karviné a současný brankář mistrovské Slavie Jan Laštůvka. „Mimo jiné jsme také navštívili gymnastickou tělocvičnu, skákali jsme přes švihadlo, hráli vybíjenou, došlo i na týmové úpolové hry a zkusili jsme míče na šňůrce pro zlepšování techniky. Bylo toho opravdu hodně,“ vyjmenoval druhý trenér z kempu Ondřej Hanzel.

Hlavní organizátor celých tří dnů Tomáš Červenka na závěr poděkoval za bezproblémový průběh. „Děkujeme všem dětem, rodičům, hráčům a trenérům za podporu a věříme, že dětem tento kemp něco dal a těšíme se na příští rok,“ dodal Červenka.

Fotogalerie

               
 

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna