Generální partner
Světlý režim
13. únor 2012

Máme ještě dost času na sehrání, míní Tomáš Jursa

Karvinský záložník Tomáš Jursa se vyjádřil k letošní zimní přípravě a poslednímu přípravnému utkání proti TS Podbeskidzie.

V sobotním utkání Jursa nastoupil ve středu zálohy s uzdraveným Vladimírem Mišinským. "Měl jsem za úkol hlídat defenzívu. S Vláďou se mi hrálo dobře, už se do toho po viróze dostává. Zachvíli bude stoprocentní," řekl Jursa.

V Polsku se hrálo na přírodním trávníku, podle Jursy utkání kvůli špatnému terénu příliš fotbalové krásy nenabídlo. "Hřiště bylo zmrzlé, nešlo kombinovat, spíše se jen nakopávalo. Určitě bylo pozitivní, že jsme udrželi čisté konto."

V zimním přípravě měla Karviná plno zraněných, zdravotní problémy se nevyhnuly ani mladému středopolaři. "Na soustředění mi po tréninku oteklo koleno, měl jsem několik dnů pauzu. Letošní příprava je specifická, kromě zraněných nám dělalo problémy počasí, museli jsme několikrát trénovat v hale. Ale máme ještě tři týdny na sehrání, to je dost času. Vše bude v pořádku," uzavřel autor šesti podzimních druholigových branek.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo