Generální partner
Světlý režim
7. září 2020

Marek Janečka na metě 100 ligových startů

Minulý týden ve slezském derby v Opavě nastoupil kapitán Marek Janečka do jubilejního stého prvoligového utkání v české lize. Všechny starty má v dresu MFK Karviná!

V dresu MFK debutoval v nejvyšší soutěži na konci července 2016 a s výjimkou půlročního působení v Trnavě je celou dobu věrný Karviné. Marek Janečka stihl 29. srpna 2020 na trávníku Opavy odehrát dvě minuty, čímž zaokrouhlil počet startů v nejvyšší české soutěži na rovnou stovku.

Sto startů za tři a půl roku v lize považuje za celkem slušné číslo. „Dvě stě startů už asi nestihnu, ale pochopitelně jsem rád za tu stovku startů v lize za MFK. V každém zápase jsem vždy odevzdal maximum a stejné to bude i v zápasech, do kterých nastoupím,“ řekl nejzkušenější člen karvinské kabiny.

Aktuálně má tedy Marek Janečka ve svém fotbalovém životopise 100 ligových startů v české nejvyšší soutěži a k tomu 6 vstřelených gólů a sedm gólových asistencí.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo