Generální partner
Světlý režim
7. září 2020

Marek Janečka na metě 100 ligových startů

Minulý týden ve slezském derby v Opavě nastoupil kapitán Marek Janečka do jubilejního stého prvoligového utkání v české lize. Všechny starty má v dresu MFK Karviná!

V dresu MFK debutoval v nejvyšší soutěži na konci července 2016 a s výjimkou půlročního působení v Trnavě je celou dobu věrný Karviné. Marek Janečka stihl 29. srpna 2020 na trávníku Opavy odehrát dvě minuty, čímž zaokrouhlil počet startů v nejvyšší české soutěži na rovnou stovku.

Sto startů za tři a půl roku v lize považuje za celkem slušné číslo. „Dvě stě startů už asi nestihnu, ale pochopitelně jsem rád za tu stovku startů v lize za MFK. V každém zápase jsem vždy odevzdal maximum a stejné to bude i v zápasech, do kterých nastoupím,“ řekl nejzkušenější člen karvinské kabiny.

Aktuálně má tedy Marek Janečka ve svém fotbalovém životopise 100 ligových startů v české nejvyšší soutěži a k tomu 6 vstřelených gólů a sedm gólových asistencí.

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo