Generální partner
Světlý režim
13. leden 2023

Martin Zedníček je po operaci kolene

Krajní univerzál Martin Zedníček podstoupil 12. ledna v Orlové u MUDr. Jiřího Stoška chirurgický zákrok kolene, které si poranil v pohárovém zápase proti pražské Slavii.

Odchovanec olomouckého fotbalu, který do Karviné přišel v létě z Otrokovic, se zranil na začátku listopadového osmifinálového utkání MOL Cupu. „Chtěl jsem vypíchnout balón Lukáši Masopustovi a ucítil jsem prasknutí v koleni. Snažil jsem se to ještě rozběhat, ale nešlo to. V ten okamžik jsem začal tušit, že je něco špatně,“ vrátil se k inkriminovanému okamžiku brzy dvaadvacetiletý fotbalista s tím, že magnetická rezonance odhalila přetržení předního zkříženého vazu v koleni.

Rekonvalescence po čtvrtečním zákroku, který proběhl podle jeho slov bez problémů, si vyžádá nějaký čas. Proto s ním trenéři v nejbližší době nebudou moci počítat.

Rozhovory Rozhovory
so 25.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Zedníček

Krajní univerzál Martin Zedníček je v současné době zraněný – čerstvě má za sebou druhý zákrok po listopadovém úrazu kolene. Dvaadvacetiletý fotbalista, který v Karviné působí od léta, však nepropadá chmurám a bude tvrdě pracovat na návratu. V zajímavém rozhovoru mluvil nejen o zranění, ale i o Sigmě či svých začátcích…

st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo