Generální partner
Světlý režim
13. leden 2023

Martin Zedníček je po operaci kolene

Krajní univerzál Martin Zedníček podstoupil 12. ledna v Orlové u MUDr. Jiřího Stoška chirurgický zákrok kolene, které si poranil v pohárovém zápase proti pražské Slavii.

Odchovanec olomouckého fotbalu, který do Karviné přišel v létě z Otrokovic, se zranil na začátku listopadového osmifinálového utkání MOL Cupu. „Chtěl jsem vypíchnout balón Lukáši Masopustovi a ucítil jsem prasknutí v koleni. Snažil jsem se to ještě rozběhat, ale nešlo to. V ten okamžik jsem začal tušit, že je něco špatně,“ vrátil se k inkriminovanému okamžiku brzy dvaadvacetiletý fotbalista s tím, že magnetická rezonance odhalila přetržení předního zkříženého vazu v koleni.

Rekonvalescence po čtvrtečním zákroku, který proběhl podle jeho slov bez problémů, si vyžádá nějaký čas. Proto s ním trenéři v nejbližší době nebudou moci počítat.

Rozhovory Rozhovory
so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

út 3.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matej Čurma

Majitel dvou Slovnaft Cupů se Spartakem Trnava dosáhl s tímto klubem i na dvě třetí místa v lize, stejně tak s Ružomberkem, kam přišel už ve čtrnácti letech. Slovák Matej Čurma v rozhovoru vypráví třeba o českých trenérech, kteří jej vedli právě pod Čebraťom. A v Trnavě se setkal v jedné kabině i se svým vzorem Martinem Škrtělem…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo