Generální partner
Světlý režim
21. srpen 2020

Matúš Čonka zamířil do Zlatých Moravců, Pastornický, Ciupa a Galuška do F:NL

Kádr MFK zeštíhlil o čtyři jména. Levý bek Matúš Čonka zamířil na přestup do Zlatých Moravců, odchovanci a brankáři MFK Martin Pastornický s Jiřím Ciupou budou hájit barvy Třince a Petr Galuška se stěhuje do Prahy...

Po roce stráveném v Česku se Matúš Čonka vrací na Slovensko, kde bude nově oblékat dres FC ViOn Zlaté Moravce. V Karviné se dohodl tento devětadvacetiletý fotbalista na rozvázání smlouvy a v pátek se už hlásil na Slovensku. Za MFK Karviná nastoupil v šestadvaceti duelech a připsal si jednu asistenci. „Čonimu děkujeme za práci, kterou u nás odvedl a ve Zlatých Moravcích mu přejeme všechno nejlepší,“ pověděl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Na hostování do Třince zamířili gólmani Martin Pastornický s Jiřím Ciupou. Za exkarvinským koučem Romanem Nádvorníkem do pražského Slavoje Vyšehrad se stěhuje záložník Petr Galuška. „Kluci potřebují sbírat pravidelnou minutáž. Věříme, že tomu tak bude během celé sezóny, kterou stráví v klubech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY,“ dodal na adresu kmenových hráčů MFK Lubomír Vlk. 

Naopak zpátky z půlročního hostování ve slovenské Petržalce se vrátil gólman Libor Hrdlička, který tak během podzimu doplní dvojici Petr Bolek a Vladimír Neuman.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo