Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

Mikuláš s čertem a andělem potěšili seniory

Dávid Guba, Petr Galuška a Jan Moravec navštívili v adventním čase Nový domov Karviná, kde pozdravili seniory, kterým předali dárečky, vyfotili se s nimi a v krátkosti podebatovali.
Dva dny před svátkem svatého Mikuláše udělali fotbalisté a celý klub MFK Karviná radost potřebným. Ve středu odpoledne se delegace vydala do Karviné-Nového Města, kde sídlí Nový domov, který poskytuje služby: Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. 

Za všechny promluvila a poděkovala sociální pracovnice – vedoucí pro aktivizační činnost - Irena Šafářová. „Návštěva z MFK Karviná nás všechny velice potěšila. Senioři i my jako personál jsme byli nadšení. Myslím si, že návštěvu doceníme až druhý den, až se to všem rozleží v hlavě a budeme o tom diskutovat. Moc děkujeme za dárečky i návštěvu, bylo to úžasné,“ řekla.

Mikuláš byl podle legendy známý svou štědrostí k potřebným či pomocníkem v nouzi atd. Seniorům hráči MFK donesli něco k dobrého k jídlu a pití, knihy, časopisy i plakáty. „Věřím, že jsme všem udělali radost. Rádi jsme pomohli a věřím, že se z toho stane tradice,“ podotkl Dávid Guba. 

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.