Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2019

Mikuláš s čertem a andělem potěšili seniory

Dávid Guba, Petr Galuška a Jan Moravec navštívili v adventním čase Nový domov Karviná, kde pozdravili seniory, kterým předali dárečky, vyfotili se s nimi a v krátkosti podebatovali.
Dva dny před svátkem svatého Mikuláše udělali fotbalisté a celý klub MFK Karviná radost potřebným. Ve středu odpoledne se delegace vydala do Karviné-Nového Města, kde sídlí Nový domov, který poskytuje služby: Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. 

Za všechny promluvila a poděkovala sociální pracovnice – vedoucí pro aktivizační činnost - Irena Šafářová. „Návštěva z MFK Karviná nás všechny velice potěšila. Senioři i my jako personál jsme byli nadšení. Myslím si, že návštěvu doceníme až druhý den, až se to všem rozleží v hlavě a budeme o tom diskutovat. Moc děkujeme za dárečky i návštěvu, bylo to úžasné,“ řekla.

Mikuláš byl podle legendy známý svou štědrostí k potřebným či pomocníkem v nouzi atd. Seniorům hráči MFK donesli něco k dobrého k jídlu a pití, knihy, časopisy i plakáty. „Věřím, že jsme všem udělali radost. Rádi jsme pomohli a věřím, že se z toho stane tradice,“ podotkl Dávid Guba. 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo