Mlade talenty

Mládežnické týmy dál trénují

03.12.2018 | redakce
 

Mládežnické týmy dál trénují Podzimní část soutěží je minulostí, přesto to neznamená žádné volno. Mládežnické týmy MFK Karviná pokračují až do poloviny prosince v tréninkových jednotkách.

 

Kvarteto dorosteneckých družstev zůstává v „provozu“ do 13., respektive 14. prosince. Po posledních mistrovských utkáních probíhají tréninky zpravidla v posilovně, na hřišti s umělou trávou a na písku ZŠ Dělnická. Nejinak tomu bude i v dalších dnech. „A deset dnů před Štědrým dnem se sejdeme naposledy. Kluci si odpočinou a 7. ledna zahájíme zimní přípravu,“ prohlásil šéftrenér SCM Petr Gibala.

Ligové dorostence čeká první jarní mistrovský duel už 27. února, v dohrávce budou hostit pražskou Spartu. Dorostenci U18 a U16, kteří hrají Moravskoslezskou dorosteneckou ligu, nastoupí k prvnímu zápasu až v polovině března.

V podobném duchu trénují také žákovská družstva. Ta tréninky prokládají přípravnými zápasy. „Třináctku čeká o víkendu halový turnaj v polském Krakově, dvanáctka pojede do Třince a B žáci se zúčastní okresního turnaje. Hrát má v plánu také patnáctka, ale to je ještě v jednání,“ přiblížil trenér mladších žáků U13 Tomáš Červenka.

Na volno se můžou hráči kategorie žáků těšit od 14. prosince. A po vánočních svátcích začnou všichni s přípravou druhý týden v lednu - starší žáci 7. ledna, mladší 10. ledna. 

A benjamínci z řad přípravek? Ti také nezahálí a kromě tréninků objíždí halové turnaje. Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…    

Rozpisy přípravných utkání všech kategorií od U19 po U12 přineseme v průběhu prosince, nejpozději na začátku ledna.   

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna