Generální partner
Světlý režim
25. červen 2020

Mládežnickým týmům začíná volno!

Některé týmy už mají volno, zbývající čeká závěrečný trénink poslední červnový pátek. Areály MFK tak dostanou prostor k regeneraci...

Jako první ukončily „koronavirovou“ sezónou žákovské týmy – už minulý týden. Přípravu na tu nadcházející začnou jako první starší žáci, kteří se poprvé sejdou v úterý 7. července. Mladší žáci (kategorie U13 a U12) budou mít volno delší, první trénink absolvují až 16. července.

Dorostenecké týmy čeká poslední tréninková jednotka v pátek 26. června. Na prahu nové sezóny se sejdou v polovině prvního prázdninového měsíce - U19/U18 ve středu 15. července, U17/U16 až v pondělí 20. července.

Konec mají už také kategorie přípravek. Přípravu na novou sezónu zahájí až 10. srpna. S termíny se může hýbat, proto trenéři doporučují rodičům, kteří si nebudou jistí, aby se neváhali kdykoliv ozvat.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii