Mlade talenty

Mucha po Kypru: Podmínek jsme využili dokonale

07.02.2018 | redakce
 

Mucha po Kypru: Podmínek jsme využili dokonale Karvinští se v pondělí pozdě večer vrátili ze soustředění zpět do domů. Z příjemných teplot okolo osmnácti stupňů se museli přeorientovat do reality - přivítal je silný mráz. S trenérem Josefem Muchou byly probrány minulé, ale i příští dny.

 

Trenére, jaké je vaše celkové hodnocení osmidenního herního soustředění na Kypru?
Hodnocení musí být a je velmi pozitivní. Jsme maximálně spokojení! Počasí nám vyšlo skvěle, hřiště byla kvalitní a odehráli jsme dva zápasy. Škoda, že jsme nemohli odehrát i třetí naplánovaný duel, ale to se nedá nic dělat. Především jsme chtěli na maximum využít přípravy na přírodní trávě, což se podařilo dokonale.

Je něco, co vás potěšilo úplně nejvíc?
Asi to, že jsme kompletní – nikdo se nezranil. Všichni hráči trénovali podle plánu. A zmíním i parádní počasí. Nepršelo, nefoukalo. Prostě ideální podmínky pro trénink.

Lišilo se toto soustředění nějak výrazně od toho loňského v Turecku?
Na Kypru bylo lepší zázemí, hotel a celková regenerace. Navíc kousíček od hotelu bylo hned moře. Na podmínky jsme si během celého pobytu opravdu nemohli stěžovat. Perfekt!

Co vám ukázala utkání proti polské Wroclawi a srbskému Čukarički?
V prvním utkání na nás byla znát ještě únava. V tom druhém už to bylo o dost lepší, kvalita byla na naší straně. Působili jsme kompaktnějším dojmem a na hráčích bylo vidět, že se postupně čím dál tím víc sžívali s přírodním trávníkem. Až na řešení finální fáze tedy může opět panovat spokojenost.

Co všechno jste stihli během pondělí, tedy posledního dne soustředění?
Po snídani jsme šli klasicky na trénink, po něm následovala regenerace. Po obědě jsme se už vydali na letiště do Larnaky, odkud jsme odpoledne odletěli do Vídně, kde už na nás čekal autobus do Karviné.

Jaký bude další program přípravy?
V úterý bylo volno, aby hráči byli aspoň chvíli s rodinami a odpočinuli si. Od středečního odpoledne už ale budeme pokračovat dál v přípravě. V sobotu nás čeká generálka v Trnavě a příští sobotu už ostrý start na trávníku v Mladé Boleslavi.

Předpokládám, že byste rádi navázali na přípravu na přírodní trávě. Mám pravdu?
Máte, ale nejsem si úplně jistý, jestli to díky aktuálnímu počasí klapne.

Zmínil jste už první jarní duel v Mladé Boleslavi. Máte aktuální přehled o soupeři z města automobilů?
Ano, máme o soupeři přehled. Všechno okolo sledujeme a ještě chvíli sledovat budeme (úsměv).

Stále platí, že byste rád v kabině přivítal jednu posilu?
Ano, je to stále aktuální a pracujeme na tom. Z pochopitelných důvodů ale nemůžu být konkrétní.

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna