Mlade talenty

NEPROMINUTO! Budínský si trest odpyká v plné výši

06.12.2018 | redakce
 

NEPROMINUTO! Budínský si trest odpyká v plné výši Disciplinární komise LFA zamítla ve čtvrtek odpoledne žádost Lukáše Budínského o prominutí zbytku třízápasového trestu...

 

Klub spolu s hráčem podali žádost k Disciplinární komisi LFA o prominutí zbytku třízápasového trestu. Pokud by DK vyhověla, mohl by Lukáš Budínský v sobotu nastoupit.

Jenže na čtvrtečním pravidelném zasedání v Praze nebylo žádosti hráče s číslem 23 na zádech vyhověno. „Disciplinární komise nevyhověla žádosti hráče Lukáše Budínského z týmu MFK Karviná o prominutí zbytku trestu,“ stojí stroze v KOMUNIKÉ na webových stránkách Ligové fotbalové asociace.

Aktuálně nejlepší střelec MFK Karviná byl vyloučen na základě doporučení videorozhodčího (VAR) ve 45. minutě domácího utkání proti pražské Spartě. Následně obdržel třízápasový trest, z kterého si už odpykal dvě třetiny. Tu třetí tedy přidá v sobotu, což znamená, že na domácím trávníku ho fanoušci na podzim už neuvidí. Pro poslední podzimní zápas v Plzni už bude Lukáš Budínský trenéru Hrnčárovi k dispozici.

• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.

• Sestřih slezského derby
10.2. - Karvinští získali v prvním utkání jarní části bod za domácí remízu s Opavou. Na sestřih z nejzajímavějších akcí zápasu se podívejte ZDE.

• U19: Remíza v Žilině 3:3
9.2. - Ligoví dorostenci po cestě na herní soustředění v Polsku odehráli přípravné utkání v Žilině proti domácímu MŠK - zápas skončil remízou 3:3 (góly Ratica 2 a Věčorek 1).V pondělí čeká na tým duel s Wislou Plock a ve středu s Legií Varšava.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna