Mlade talenty

NEPROMINUTO! Budínský si trest odpyká v plné výši

06.12.2018 | redakce
 

NEPROMINUTO! Budínský si trest odpyká v plné výši Disciplinární komise LFA zamítla ve čtvrtek odpoledne žádost Lukáše Budínského o prominutí zbytku třízápasového trestu...

 

Klub spolu s hráčem podali žádost k Disciplinární komisi LFA o prominutí zbytku třízápasového trestu. Pokud by DK vyhověla, mohl by Lukáš Budínský v sobotu nastoupit.

Jenže na čtvrtečním pravidelném zasedání v Praze nebylo žádosti hráče s číslem 23 na zádech vyhověno. „Disciplinární komise nevyhověla žádosti hráče Lukáše Budínského z týmu MFK Karviná o prominutí zbytku trestu,“ stojí stroze v KOMUNIKÉ na webových stránkách Ligové fotbalové asociace.

Aktuálně nejlepší střelec MFK Karviná byl vyloučen na základě doporučení videorozhodčího (VAR) ve 45. minutě domácího utkání proti pražské Spartě. Následně obdržel třízápasový trest, z kterého si už odpykal dvě třetiny. Tu třetí tedy přidá v sobotu, což znamená, že na domácím trávníku ho fanoušci na podzim už neuvidí. Pro poslední podzimní zápas v Plzni už bude Lukáš Budínský trenéru Hrnčárovi k dispozici.

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna