Mlade talenty

Na Karviná Cupu slavily Katowice, domácí pátí

23.04.2019 | redakce
 

Na Karviná Cupu slavily Katowice, domácí pátí První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 určený pro kategorie přípravek U8 a U10 ovládl v obou kategoriích polský tým GKS Katowice. Karvinští skončili shodně na pátých místech.

 

Krásné počasí, šestnáct týmů z tří států a plno hezkých fotbalových momentů. Městský fotbalový klub Karviná zorganizoval premiérový ročník turnaje přípravek kategorií U8 a 10 s názvem Karviná Cup 2019. Turnaj se konal v sobotu 20. dubna ve Sportovním centru Kovona, hrálo se současně na čtyřech hřištích.

V obou kategoriích se celkovými vítězi stali malí hráči polského klubu GKS Katowice. Kromě pohárů za první tři místa se samozřejmě vyhlašovala individuální ocenění – nejlepší hráč, brankář a střelec.

Organizátoři děkují všem rodičům a partnerům včetně společnosti Panini, která pro hráče poskytla odměny v podobě balíčků Road to Euro 2020.

U10

Výsledky MFK Karviná – Baník Ostrava 2:6, GKS Katowice 0:4, Ružomberok 4:1, SFC Opava 2:5, Martin 7:6, Zaglebie Sosnowiec 4:7, Frýdek-Místek 3:1.
Hodnocení trenéra René Vichera: „Turnaj byl pro nás dalším prostředkem, jak se zlepšovat. Snažíme se děti naučit hrát fotbal, ne „jen“ vyhrát zápas. Jsme moc rádi, že máme tak kvalitní zázemí a nemusíme za takovými turnaji cestovat nikam daleko. Je fajn i od ostatních trenérů slyšet, že se jim celý turnaj líbil a příště k nám znovu zavítají. Je potřeba poděkovat ostatním trenérům a rodičům za pomoc při samotné organizaci turnaje.“

Konečné pořadí: 1. GKS Katowice, 2. Baník Ostrava, 3. Zaglebie Sosnowiec, 4. SFC Opava, 5. MFK Karviná, 6. Fomat Martin, 7. MFK Ružomberok, 8. Frýdek-Místek.
Nejlepší hráč:  Aleksander Papierniak (GKS Katowice)
Nejlepší brankář: Jan Burdek (MFK Karviná)
Nejlepší střelec: Jakub Cahlík (Baník Ostrava)

U8

Výsledky MFK Karviná – Baník Ostrava 5:7, Katowice 4:11, Sigma Olomouc 6:11, Slovácko 6:5, Martin 7:4, Trnava 2:9, Vítkovice 3:3.
Hodnocení trenéra Ondřeje Hánla: „Jsem rád, že se nám povedlo zorganizovat tento turnaj v takové konkurenci. Kluci odehráli sedm kvalitních zápasů a jsem přesvědčený, že právě toto je posouvá dál a nutí je se stále zlepšovat. Velké poděkování patří také rodičům za spolupráci a podporu během celého turnaje.“

Konečné pořadí: 1. GKS Katowice, 2. Sigma Olomouc, 3. Spartak Trnava, 4. Baník Ostrava, 5. MFK Karviná, 6. 1. FC Slovácko, 7. MFK Vítkovice, 8. Fomat Martin.
Nejlepší hráč:  Enrico Pattareli (Sigma Olomouc)
Nejlepší brankář: Alex Trebatický (Spartak Trnava)
Nejlepší střelec: Patrik Halla (MFK Karviná)

Fotogalerie

               
 

• Sestřih utkání s Bohemkou
dnes - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem