Generální partner
Světlý režim
17. září 2019

Na Žižkov a Opavu za zvýhodněnou cenu!

Karvinští v příštím týdnu odehrají na domácím trávníku dvě utkání - MOL Cup proti Viktorii Žižkov a ligový duel s Opavou. Do neděle 22. září je v prodeji balíček na oba zápasy za zvýhodněnou cenu 220 Kč.
Nabitý konec září čeká na svěřence Františka Straky, na programu budou během čtyř dnů dva domácí duely a vedení klubu na to reaguje atraktivním zvýhodněným balíčkem vstupného na obě utkání. Od úterý 17. září až do neděle 22. září mají fanoušci možnost si v prodejní síti Ticketportal, v Městském domě kultury a kině Centrum zakoupit balíček vstupenek na duely s Žižkovem a Opavou. Cena balíčku je 220 Kč. 

Od pondělí 23. září se začnou vstupenky prodávat zvlášť – na MOL Cup v ceně 80 Kč pro dospělého a za polovinu pro dítě od 7 do 15 let. Na ligový duel s Opavou je jednotné vstupné ve výši 200 Kč. „Je nutné zmínit, že permanentkáři mají na pohárový duel vstup zdarma. Fanouškům, kteří permanentku nevlastní, nabízíme výhodnější cenu a jistotu, že se nebudou tlačit před slezským derby s Opavou v řadě u pokladen,“ informovala Pavla Žebroková z oddělení ticketingu. 

Před oběma zápasy se budou samozřejmě vstupenky prodávat i na pokladnách – před pohárovým utkání od 14:45 hodin, před zápasem FORTUNA:LIGY od 14:15 hodin. „Doporučujeme ovšem nákup v předprodeji,“ dodala Pavla Žebroková.

S Viktorií Žižkov se Karvinští utkají ve středu 25. září v 16 hodin, s Opavou v neděli 29. září od 15:30 hodin.Možnosti nákupu vstupenek

VIKTORIA ŽIŽKOV
  • Na webových stránkách Ticketportalu od pondělí 23.9. 0:01 hod. a dle otevírací doby na prodejních místech Ticketportalu
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby od pondělí 23.9.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání (tj. 25.9.) od 14:45 hod.

    OPAVA

  • Na webových stránkách Ticketportalu a prodejních místech Ticketportalu od pondělí 23.9. 0:01 hod.
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby od pondělí 23.9.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji 25.9. od 14:45 hod. a v den utkání (tj. 29.9.) od 14:15 hod. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii