Generální partner
Světlý režim
13. prosinec 2019

Na severu poslední zápas podzimu! Liberec-Karviná (so,14:30)

Dlouhá podzimní část je u konce. Karvinské fotbalisty čeká v podzimní derniéře deset dnů před Štědrým dnem duel na trávníku Slovanu Liberec.

Dlouhých devět kol nevyhráli. Naposledy oslavili karvinští fotbalisté tříbodový zisk 21. září v Příbrami. Od té doby posbírali jen tři body za tři remízy. Poslední podzimní pokus budou mít na stadionu U Nisy. „Věříme, že na desátý pokus už to vyjde. Vlastně i bod by z Liberce byl skvělý,“ podotkl.

Karvinští si musí dát pozor na kvalitních přechodovou fázi a doma pravidelně střílí branky. „Čeká nás nesmírně těžký zápas, ostatně jako vždy v Liberci. Domácí se budou chtít před vlastními fanoušky loučit vítězstvím. My ovšem chceme bodovat,“ doplnil Jarábka jeho asistent Marek Bielan.  

Po příjezdu zpět do Karviné v nočních hodinách začíná celému týmu dovolená. V Liberci navíc budou hráči MFK usilovat o to, aby od postupu do nejvyšší soutěže nezimovali na posledním místě tabulky. V Liberci umí Karviná bodovat. 3. března 2018 tam remizovala 2:2, v stejné sezóně na podzim tam dokonce sahala po postupu do čtvrtfinále MOL Cupu, nakonec však v prodloužení padla 3:5!


Pro domácí tým půjde o druhý domácí duel v řadě. Minulý týden prohrál oslabený Slovan s mistrovskou Slavií 0:3. „Tři hráči základní sestavy, kteří jsou u nich na hostování právě ze Slavie, nemohli hrát. Proti nám už nastoupí,“ má jasno Jarábek, který nepočítá s vykartovaným Vojtěchem Smržem. Jeho kolega Pavel Hoftych musí ze stejného důvodu oželet Karafiáta.

Liberec byl před posledním kole roku 2019 na deváté příčce tabulky s čtyřiadvaceti body a vyrovnaným skóre 30:30. Podzimní duel v Karviné skončil výhrou hostů ze severu Čech 1:0, když Karvinští zahodili několik šancí a udělali hvězdu z brankáře Nguyena.

Utkání 20. kola FORTUNA:LIGY FC Slovan Liberec – MFK Karviná začíná na stadionu U Nisy v sobotu 14. prosince v 14:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Pavel Královec.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo