Generální partner
Světlý režim
20. únor 2017

Na tolik centrů nejsem zvyklý, usmíval se Wágner

V kabině se všichni shodli, že si tři body zasloužili. Bohužel z toho byl proti favorizované Mladé Boleslavi, kde mimochodem v minulosti působil, jen bod. Útočník Tomáš Wágner má za sebou první ostrý zápas v karvinském dresu.
Šancí i střel měli Karvinští v utkání požehnaně. Sám Wágner měl dvě solidní příležitosti, každou v jednom z poločasů. Kromě toho sbíral míče, dřel. „Myslím si, že jsme všem na stadionu předvedli dobrý fotbal, který se musel líbit. I já jsem s naším výkonem spokojený, takhle nějak jsme hráli i v Turecku. Moc se těším na další zápasy,“ řekl Wágner po zápase novinářům.

Jako jediný nastoupil do utkání v krátkém rukávu, že by byl zvyklý z Jablonce. „Zima mi nebyla, rychle jsem se zahřál a navíc mi různá termotrika vadí. Bez nich se cítím lépe. Když je pravdu zima, beru si pouze rukavice,“ vysvětloval s úsměvem. Už vážněji dodal, že na výhru Karviná měla. „Jednoznačně. Škoda neproměněných šancí. Pokud se ale do nich budeme dostávat, tak tam něco spadne. Nic zásadního bych na naší hře neměnil,“ myslí si šestadvacetiletý útočník.
Wágner ocenil publikum a rovněž i nespočet centrovaných míčů do vápna soupeře. „Atmosféra se mi líbila. Pokud budeme hrát i nadále takto kvalitně, tak lidé budou chodit a povzbuzovat nás. Hráli jsme atraktivně po stranách, měli jsme plno centrů z obou stran a nakonec se nám z toho podařilo i skórovat. Na tolik centrů jsem nebyl zvyklý, fakt to bylo dobré. Do dalších zápasů to asi bude ještě o lepším výběru místa,“ uzavřel Tomáš Wágner.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo