Generální partner
Světlý režim
26. červen 2015

Na zkoušce Sedlák s Ondrušíkem

Od samotného úvodu přípravy se s týmem připravují dvě nové tváře – Jan Sedlák ze Zbrojovky Brno a Petr Ondrušík z Hlučína.

„Oba hráči jsou u nás na zkoušce. Ohledně dalších hráčů probíhají, a v příštím týdnu ještě budou probíhat, jednání,“ nastínil sportovní manažer Lubomír Vlk s tím, že ve čtvrtek se k týmu připojili ještě tři fotbalisté z nejvyšší chorvatské soutěže.

Vedení klubu je už domluveno na pokračování s brankářem Martinem Lipčákem, nejistá situace stále panuje u Tomáše Janíčka. Zkoušený Jan Sedlák je dvacetiletý běhavý středový hráč, Ondrušík je spíše ofenzivně laděný fotbalista se zkušenostmi z druhé ligy. Tu si zahrál s Hlučínem i střížkovskou Bohemkou.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo