Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2019

Neděle 1. září - termín duelu v Teplicích!

Ligová fotbalová asociace upřesnila osmé ligové kolo. Karvinští se v lázeňských Teplicích představí první neděli v září od 16:30 hodin.

486 km – takovou vzdálenost ukazuje Google mapa mezi stadiony Karviné a Teplic. Karvinští se na sever Čech vydají v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY, které na konci pracovního týdne upřesnila Ligová fotbalová asociace.

Po tomto utkání bude následovat první reprezentační přestávka. Ligový kolotoč se opět rozběhne v půlce září a svěřenci Františka Straky vyzvou na domácím trávníku Bohemians Praha 1905 (zatím neupřesněno). 

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

×
Odehráno v 14:30
MFK Karviná
FK Teplice
×
Odehráno v 14:30
MFK Karviná
FK Teplice