Generální partner
Světlý režim
30. červenec 2019

Nominace hráčů MFK do reprezentačních výběrů

Celkem pět hráčů, kteří oblékají dres MFK Karviná, si vybrali reprezentační trenéři mládežnických výběrů v ČR a na Slovensku.

Česká republika U17

Reprezentační sedmnáctku čeká tradiční Telki Cup v Maďarsku. Kouč Radek Bejbl zařadil do širší nominace Romana Fukalu, Matyáše Molitorisze a Olivera Jurčáka – všichni tři budou čekat na telefonu, protože figurují mezi náhradníky.

Český tým čeká na turnaji Kypr (8.8.), Maďarsko (10.8.) a Chorvatsko (12.8.). Samotný sraz začíná v pondělí 5. srpna.

Slovensko U19

Slovenská devatenáctka má na začátku srpna naplánovaný kontrolní sraz v Popradu. Hlavní trenér Albert Rusnák povolil gólmana Viliama Hynka a obránce Denise Lovásze. 

V rámci srazu odehraje devatenáctka dva přípravné duely – 4. srpna proti FK Porad U19 a 6. srpna proti FK Poprad (muži).

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?