Mlade talenty

Novým trenérem MFK Karviná je Norbert Hrnčár

19.11.2018 | redakce
 

Novým trenérem MFK Karviná je Norbert Hrnčár Osmačtyřicetiletý rodák z Nitry je novým šéfem lavičky, jeho asistentem bude Richard Höger. Slovenská dvojice tak nahradila v sobotu odvolané duo Roman Nádvorník a Zdeněk Koukal.

 

Norbert Hrnčár vedl jako hlavní trenér na Slovensku tři profesionální kluby – Banskou Bystrici, Myjavu a Ružomberok. Dohromady má v nejvyšší slovenské soutěži odkoučováno 175 mistrovských utkání. Hrnčár naposledy působil v Ružomberku, kde spolu se svým asistentem skončili na konci května tohoto roku po barážovém neúspěchu s Trenčínem o postup do předkola Evropské ligy (EL). 

Největší úspěch slavil Hrnčár s Ružomberkem v sezóně 2016/2017, kdy tým skončil na 3. místě. Následně po postupech z prvního a druhého předkola EL se Ružomberok utkal ve 3. předkole se slavným anglickým klubem Everton FC, kterému dvakrát podlehl 0:1. Hrnčár byl rovněž v letech 2011 - 2014 asistentem Ivana Gálada u reprezentace do 21 let!

Vedení klubu vsadilo na trenérský štáb ze Slovenska a pevně věří v lepší fotbalové období. „Trenérům přejeme, aby se jim v Karviné dařilo,“ řekl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 

Norbert Hrnčár (9.6.1970)

Norbert Hrnčár se narodil v Nitře, kde také odstartoval svoji hráčskou kariéru, působil rovněž ve Spartaku Vráble, Banské Bystrici, znovu v Nitře, potom v Žilině. Z té přestoupil do největšího klubu na Slovensku – Slovanu Bratislava, který dovedl v sezóně 1998/1999 jako kapitán k ligovému titulu. V létě 2004 ukončil profesionální kariéru a dal se na trenérskou dráhu. 

Fotogalerie

       
 

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna