Mlade talenty

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem

08.01.2018 | redakce
 

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem Na Galavečeru Grassroots FAČR měl klub MFK Karviná jedno zastoupení. Ondřej Lingr převzal spolu se svými spoluhráči plaketu za 3. místo na evropském šampionátu v Gruzii.

 

Už 16. slavnostní Galavečer Grassroots FAČR se konal v neděli 7. ledna na pražském Žofíně za účasti bývalých skvělých fotbalistů (reprezentantů), kteří dnes působí na trenérských a manažerských pozicích, mládežnických trenérů aj. Své vítěze poznaly ankety o nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládeže, ženského i neprofesionálního fotbalu za rok 2017.

Mezi oceněnými nechyběl Ondřej Lingr, který společně se svými spoluhráči obdržel upomínkovou plaketu jako vzpomínku na výborné umístění, kterým se může český fotbal v uplynulém roce 2017 chlubit. „V Gruzii jsme sice skončili třetí, ale bronzové medaile se neudělují. Takže kromě vzpomínek máme aspoň tuto plaketu, která nám bude naše úspěšné tažení připomínat,“ podotkl Lingr.

Po ocenění si nepřišel celý tým, ale asi desítka hráčů. „Bylo to moc fajn setkání, popovídali jsme si a po skončení se rozjeli zpátky do svých klubů,“ řekl Ondřej Lingr, který se už těší na další reprezentační akci – březnový Elite Tournament proti Itálii a Nizozemsku. „Hlavním cílem je podávat kvalitní výkony a dostat se do jednadvacítky,“ zakončil odchovanec MFK Karviná.   

Podrobnosti ke Galavečeru GRASSROOTS FAČR najdete ZDE!
• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna