Mlade talenty

Odstartoval předprodej vstupenek na Spartu

01.11.2018 | redakce
 

Odstartoval předprodej vstupenek na Spartu První listopadový den spustil klub předprodej vstupenek na zápas s nejslavnějším českým klubem. Pražská Sparta se v Karviné představí 10. listopadu od 14 hodin. Jednotné vstupné činí 200 Kč a předprodej probíhá na standardních místech!

 

Pouhý den po postupu mezi osm nejlepších v českém poháru, který nese název MOL Cup, byl spuštěn předprodej vstupenek v jednotné ceně 200 Kč na velice atraktivní zápas proti Spartě Praha.

Toto utkání bude už sedmým domácím pro svěřence kouče Romana Nádvorníka. V srpnu se na Městském stadionu představila Viktoria Plzeň, nyní dojde na duel se Spartou a přesně čtrnáct dnů po zápase s nejúspěšnějším českým klubem celé historie dorazí do Karviné také pražská Slavia.

Ale zpět ke Spartě – vstupenky šly do oběhu ve čtvrtek 1. listopadu v 8 hodin ráno v prodejní síti Ticketportal. „V MěDK a Kině Centrum se bude prodávat dle jejich otevírací doby také od čtvrtku. V předchozích dvou sezónách byl pokaždé tento zápas vyprodaný, věříme proto, že tomu i tentokrát bude stejně,“ podotkla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.

Možnosti nákupu vstupenek v bodech

• U21: V sobotu s Dětmarovicemi
včera - Juniorku MFK čeká v sobotu 19. ledna ráno od 9:30 hodin druhý přípravný zápas a opět proti diviznímu soupeři. Po Heřmanicích dorazí na umělou trávu SC Kovona Dětmarovice.

• U16: Těsná prohra s Brnem
před 2 dny - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 3 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
15.1. - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
15.1. - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna