Mlade talenty

Odstartoval předprodej vstupenek na Spartu

01.11.2018 | redakce
 

Odstartoval předprodej vstupenek na Spartu První listopadový den spustil klub předprodej vstupenek na zápas s nejslavnějším českým klubem. Pražská Sparta se v Karviné představí 10. listopadu od 14 hodin. Jednotné vstupné činí 200 Kč a předprodej probíhá na standardních místech!

 

Pouhý den po postupu mezi osm nejlepších v českém poháru, který nese název MOL Cup, byl spuštěn předprodej vstupenek v jednotné ceně 200 Kč na velice atraktivní zápas proti Spartě Praha.

Toto utkání bude už sedmým domácím pro svěřence kouče Romana Nádvorníka. V srpnu se na Městském stadionu představila Viktoria Plzeň, nyní dojde na duel se Spartou a přesně čtrnáct dnů po zápase s nejúspěšnějším českým klubem celé historie dorazí do Karviné také pražská Slavia.

Ale zpět ke Spartě – vstupenky šly do oběhu ve čtvrtek 1. listopadu v 8 hodin ráno v prodejní síti Ticketportal. „V MěDK a Kině Centrum se bude prodávat dle jejich otevírací doby také od čtvrtku. V předchozích dvou sezónách byl pokaždé tento zápas vyprodaný, věříme proto, že tomu i tentokrát bude stejně,“ podotkla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.

Možnosti nákupu vstupenek v bodech

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:2, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem