Mlade talenty

Odstartoval předprodej vstupenek na Spartu

01.11.2018 | redakce
 

Odstartoval předprodej vstupenek na Spartu První listopadový den spustil klub předprodej vstupenek na zápas s nejslavnějším českým klubem. Pražská Sparta se v Karviné představí 10. listopadu od 14 hodin. Jednotné vstupné činí 200 Kč a předprodej probíhá na standardních místech!

 

Pouhý den po postupu mezi osm nejlepších v českém poháru, který nese název MOL Cup, byl spuštěn předprodej vstupenek v jednotné ceně 200 Kč na velice atraktivní zápas proti Spartě Praha.

Toto utkání bude už sedmým domácím pro svěřence kouče Romana Nádvorníka. V srpnu se na Městském stadionu představila Viktoria Plzeň, nyní dojde na duel se Spartou a přesně čtrnáct dnů po zápase s nejúspěšnějším českým klubem celé historie dorazí do Karviné také pražská Slavia.

Ale zpět ke Spartě – vstupenky šly do oběhu ve čtvrtek 1. listopadu v 8 hodin ráno v prodejní síti Ticketportal. „V MěDK a Kině Centrum se bude prodávat dle jejich otevírací doby také od čtvrtku. V předchozích dvou sezónách byl pokaždé tento zápas vyprodaný, věříme proto, že tomu i tentokrát bude stejně,“ podotkla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.

Možnosti nákupu vstupenek v bodech

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
včera - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
včera - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
před 2 dny - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
před 3 dny - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
12.11. - Baník Ostrava-U19 0:1, U18-Sigma Olomouc 2:2, Baník Ostrava-U17 1:2, U16-Sigma Olomouc 1:5, Zbrojovka Brno-U15 3:0, Zbrojovka Brno-U14 6:1.

• Sestřih zápasu se Spartou
11.11. - Nejzajímavější okamžiky sobotního domácího utkání proti Spartě Praha najdete v sestřihu iSport.cz ZDE.

• U21: Prohra v Brně 2:4
11.11. - Juniorka MFK dvakrát vedla v Brně po gólech Jana Sucha, přesto odešla v neděli poražena.

• U19+U17: Cenné výhry v Ostravě
10.11. - Páteční podvečer patřil dorostencům MFK Karviná, kteří vyhráli v Ostravě nad Baníkem v obou kategoriích - U19 1:0, U17 2:1!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna