Generální partner
Světlý režim
22. květen 2019

Oliver Jurčák: Věřím, že jsem udělal dobrý dojem

Premiéru jako hrom zažil v polovoně dubna v reprezentačním FUTURE výběru do 16 let Oliver Jurčák. Zasáhl do všech tří vítězných duelů (Belgie 2:1, Dánsko 4:2 a Švédsko 3:1) a nakonec mohl spolu s celým týmem oslavit celkový triumf na turnaji v Belgii.
Olivere, poprvé jste měl možnost navléknout reprezentační dres. Jaké to bylo?
Zpočátku jsme se s klukama oťukávali, přeci jen jsme se neznali. Já znal pouze jednoho spoluhráče z Regionální akademie FAČR. Po prvním tréninku to ale ze všech spadlo a byli jsme dobrá parta. Hodně tomu pomohly samozřejmě výsledky, to je jasné.

Ano, turnaj v belgickém Tubize jste vyhráli.
Bylo to super. Trenéři s námi byli spokojení. Po příjezdu zpátky do Karviné mi náš trenér Frajt říkal, že reprezentační kouč pan Bejbl byl se mnou spokojený. Hráli jsme hodně kombinačně, vyrovnaný byl zápas s Belgií. Další dvě utkání s Dánskem a Švédskem patřila nám.

Zasáhl jste do všech tří zápasů, proti Dánsku jste odehrál v základní sestavě celý duel. Postavil vás trenér Bejbl na stejný post jako v klubu?
Ano, hrál jsem na pozici defenzivního záložníka.

Předpokládám, že byste byl rád, kdyby se nejednalo pouze o epizodní roli v reprezentaci. Je to tak?
Stoprocentně! Kdo by nechtěl hrát za národní tým? Věřím, že jsem udělal dobrý dojem a obdržím před dalším srazem znovu pozvánku. 
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo