Generální partner
Světlý režim
8. červen 2010

Opic hattrickem sestřelil Čáslav

Poslední duel sezóny vyšel karvinským skvěle. Na svém hřišti si poradili s bezzubou Čáslaví, a po výsledku 3:0 se mohou radovat z 8. místa. O všechny góly se postaral nejlepší střelec Karviné Martin Opic.

Zvěsti o tom, že si Čáslav jede do Karviné pro tři body, vzala brzo za své. Hosté působili bezradně a od blamáže v podobě sestupu je zachránily příznivé výsledky ostatních klubů. Proto se mohl trenér Martin Hřídel na tiskové konferenci radovat jenom ze záchrany, nikoliv z předvedené hry.

„Je paradoxní, že po zápase jsou spokojení oba dva trenéři. Domácí trenér za výhru, a já proto, že jsme se zachránili. Musím přiznat, že Karviná vyhrála po právu. Naopak my jsme si nezasloužili za předvedený výkon bodovat,“ vyjádřil se novopečený trenér Příbrami Martin Hřídel.

„Je to zasloužená výhra. Přestože se před zápasem vyrojily spekulace, že bychom mohli Čáslavi pomoci, výsledek hovoří za vše. Já jsem rád, že jsme toto utkání zvládli a výhrou si vybojovali 8. místo,“ řekl trenér MFK OKD Karviná Jiří Balcárek.

Náš kouč se pustil i do hodnocení jarní části sezóny. „Samozřejmě nemůžu být spokojený. Zvláště se mi nelíbil výkon našich hráčů v zápasech se Spartou a Sokolovem. O Vítkovicích se raději nebudu zmiňovat,“ dodal Balcárek.

Naopak spokojený musel být po posledním utkání. Jeho svěřenci se do svého soupeře zakousli s vervou, a kdyby po patnácti minutách vedli 2:0, nikdo by se nedivil. Nejprve si totiž naskočil na přesný centr Opic a nechytatelnou hlavičkou poslal Karvinou do vedení. V patnácté minutě se v brejku ocitl Mišinský, jenomže nenavázal gólově na předchozí povedené utkání v Třinci. To však vůbec nevadilo. Roli střelce převzal v tomto duelu kanonýr Opic, který dalšími dvěma trefami rozhodl o výhře 3:0.

Rekapitulace 30. kola:

FK Ústí nad Labem – FC Vítkovice 2:1 (1:0)

AC Sparta Praha B – Baník Sokolov 1:1 (0:1)

FC Graffin Vlašim – SFC Opava 3:1 (1:0)

FK Viktoria Žižkov – FK Fotbal Třinec 1:3 (1:1)

MFK OKD Karviná – FC Zenit Čáslav 3:0 (1:0)

FC Hlučín – FK Dukla Praha 2:2 (1:2)

FC Tescoma Zlín – FK Baník Most 1:1 (1:1)

FC Vysočina Jihlava – FC Hradec Králové 0:0

Přinášíme Vám fotogalerii z utkání se Zenitem Čáslav.Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo