Mlade talenty

Osmé místo z Ondrášovka Cupu se počítá

09.05.2019 | redakce
 

Osmé místo z Ondrášovka Cupu se počítá První květnový víkend proběhl první z finálových turnajů neoficiálního mistrovství republiky, které už hezkou řádku let nese název Ondrášovka Cup. V Roudnici nad Labem se utkaly ty nejlepší týmy kategorie U13. Karvinští zanechali v turnaji velmi dobrou stopu…

 

Tým trenéra Tomáše Červenky se na hlavní turnaj kvalifikoval třetí rok po sobě a šel postupnými krůčky. V předminulé sezóně skončilo jeho účinkování v Bronzové skupině, minulou sezónu ve Stříbrné skupině a letos se to konečně povedlo - účast ve Zlaté skupině!

V Roudnici nad Labem triumfovala pražská Sparta před Hradcem Králové a Slováckem, Karvinští skončili osmí. 

HODNOCENÍ TRENÉRA TOMÁŠE ČERVENKY

„Cíl v podobě vytouženého postupu do Zlaté skupiny se nám na třetí pokus podařilo splnit, ale převládá v nás trochu smutek. Myslím si, že jsme měli na lepší než osmé místo. Dovolím si tvrdit, že během celého turnaje se nenašlo družstvo, které by nás přehrálo. Jenže na každém turnaji rozhoduje převážně první vstřelená branka - ve Zlaté skupině jsme to z tohoto pohledu nezvládli, což dokazují i těsné porážky. Kromě utkání se Spartou a Bohemkou jsme mohli ostatní utkání vyhrát. Doplatili jsme bohužel na slabší koncovku nebo zbytečné chybičky. Je to velká škoda a moc nás to mrzí. Klubu a rodičům děkuji i jménem všech hráčů za všemožnou podporu.“

VÝSLEDKY
Základní skupina: MFK-Slovácko 0:0, MFK-Dukla Praha 1:1, MFK-Pardubice 3:0, MFK-Teplice 1:0, MFK-Kroměříž 3:0
Zlatá skupina: MFK-Hradec Králové 1:2, MFK-České Budějovice 0:1, Bohemians Praha 0:2, MFK-Sparta Praha 0:1, MFK-Třinec 0:0, MFK-Opava 0:1
Turnaje se zúčastnili: Foltýn, Malik, Radecki, Drobek, Schack, Hrdina, Kačor, Seriš, Graf, Michejda, Kijonka, Krosčen, Mbaye, Klvaček, Stavař, Pomeranek, Míček, Horváth.

Zdroj videa: www.ondrasovkacup.cz


• Sestřih utkání s Bohemkou
dnes - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem