Generální partner
Světlý režim
8. duben 2015

POZOR! V sobotu na fotbal po jiné trase

Modernizace vnějšího silničního okruhu se dotkne také dopravy v okolí Sportovního centra Kovona. Od sobotního rána (11. dubna) bude na 9 dnů uzavřen Kovonský most a ul. Havířská.

Fandové a příznivci fotbalu, kteří se budou chtít vydat na zápas s Vlašimí, který se odehraje na Kovoně v sobotu 11. dubna od 10:15 a pojedou autem, se musí spokojit s objížďkou po ul. Třída Osvobození (až k Úřadu práce) a poté pokračovat po silnici v ulici U Bažantnice.

Až za hornickou nemocnicí se už napojí na ulici Sportovní a přijedou k areálu. „Právě tato jedna z prvních etap opravdu výrazně zasáhne do dopravy po městě. Proto prosíme řidiče o trpělivost,“ řekla mluvčí karvinského magistrátu Šárka Swiderová.

Podrobné informace včetně mapek najdete v přehledné podobě ZDE.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo