Generální partner
Světlý režim
9. září 2021

PŘEHLED: Karviňáci v reprezentacích

Kvarteto fotbalistů z MFK Karviná plnilo reprezentační povinnosti. Česká trojice ve složení Vladimír Neuman, Antonín Svoboda a Matěj Jurásek je už zpátky, Estonec Vlasiy Sinyavskiy se připojí v pátek!

Vladimír Neuman

Plnil roli trojky v reprezentaci U21! Lvíčata rozjela nový kvalifikační cyklus skvěle – vyhrála oba zápasy, v Českých Budějovicích nejprve porazila Slovinsko 1:0 a následně Albánii 4:0!

Antonín Svoboda

Dvacítka v Elitní lize podlehla v Jablonci silnému Německu 0:2 a útočník Antonín Svoboda hrál v základní sestavě až do osmdesáté minuty. O dva dny později pak Češi změřili síly s druholigovou Duklou Praha, kterou porazili 3:1. Svoboda hrál posledních deset minut.

Matěj Jurásek

Dvě velice cenné remízy na mezinárodním turnaji v Portugalsku zapsala reprezentační devatenáctka! Nejprve remizovala 3:3 s Belgií a následně 2:2 s domácím týmem. Proti Belgii šel Jurásek na hřiště v 61. minutě, proti Portugalsku nastoupil v základní sestavě a odehrál první poločas.

Vlasiy Sinyavskiy

Estonský národní tým bojuje ve stejné kvalifikační skupině jako Češi. Estonci v domácím prostředí nejprve nestačili na Belgii a podlehli ji 2:5 – Sinyavskiy si proti aktuálně nejlepší reprezentaci světa zahrál posledních deset minut. Ve Walesu, kde Estonsko remizovalo 0:0, čímž Čechům na dálku pomohlo, nastoupil na závěrečných dvacet minut. Mezi těmito zápasy pak estonský tým sehrál utjkání proti Severnímu Irsku, kterému doma podehl 0:1 a Vlasiy Sinyavskiy hrál v základní sestavě.

Zdroj fotky: FAČR

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná