Mlade talenty

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji!

24.06.2018 | redakce
 

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji! Nyní už bývalý kapitán poskytl klubovému webu poslední rozhovor, ve kterém se bilancovalo a vzpomínalo na jeho pětileté působení v MFK Karviná.

 

Pavle, co se vám jako první vybaví, když se řekne MFK Karviná?
Vybaví se mi pět let fotbalového života. Spolehlivost klubu a můj osobní růst po fotbalové stránce.

Když jste tady do Karviné přicházel, dokázal jste představit, že tady zanecháte tak významnou stopu?
Nevím, jestli významnou, ale vždy jsem přistupoval k zápasu i tréninku zodpovědně a bojoval za Karvinou celým srdcem.

Vybavíte si nejlepší nebo jedinečný moment během těch pěti let?
Jednoznačně postup do první ligy, první branka v lize a setkání s trenérem Weberem.

Měl jste možnost se v kabině potkat s mnoha spoluhráči. S kým jste největší kamarád?
Nechci jmenovat, ale za celých pět let jsem poznal spoustu spoluhráčů. Vždy se v kolektivu našel člověk, který mi byl blízký a rozuměl jsem si s ním i po lidské stránce.
 
Povedl se vám tady jeden rekord - neuvěřitelných 93 zápasů v řadě jste nechyběl v základní sestavě druholigového a posléze prvoligového utkání. Měl jste na to nějaký recept
Zpětně si uvědomuji, že to byla úctyhodná série zápasů, kdy jsem se dokázal fyzicky, ale i psychicky připravit na hru. Díky bohu za fyzickou kondici a za štěstí, že se mi vyhýbala zranění.Považujete za symbolickou tečku skutečnost, že v minulé sezóně jste vstřelil v Jihlavě svůj jediný prvoligový gól, a teď se tam podařila vybojovat záchrana?
Ten můj gól byl bonus v prvoligové sezóně, spíš šlo o splněné přání (úsměv). Záchrana byla ve druhé sezóně pevně určený cíl. 

Kdybyste měl trenérovi Nádvorníkovi doporučit, kdo by měl po vás převzít kapitánskou pásku, kdo by to byl?
Vůbec si netroufám trenérovi radit. Věřím ovšem, že bude mít šťastnou ruku při výběru.  

Jak těžké je pro vás loučení s klubem, fanoušky, spoluhráči?
Velice těžké, protože fanoušci byli našim dvanáctým hráčem po celý čas - rád bych jim tímto z celého srdce poděkoval. Vážil jsem si vždy jejich podpory a důvěry v nás. V klubu jsem si vytvořil vazby, které se staly součástí mého každodenního života. Všem spoluhráčům děkuji za společně strávený čas na hřišti i ve volném čase.

Už víte, kam povedou vaše další kroky?
Uvidíme, rozhodne se v nejbližších dnech.

• První zápasy ligových dorostů
včera - Týmy U19 a U17 mají za sebou první přípravné duely. V domácích zápasech proti slovenské Podbrezové devatenáctka prohrála 1:2 a sedmnáctka remizovala 1:1.

• Remíza juniorky v generálce
včera - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
před 2 dny - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

• Juniorka ve středu nehraje
10.7. - Plánovaný přípravný duel proti Karpaty Lvov juniorka MFK ve středu neabsolvuje. Místo toho bude mít dvě tréninkové jednotky.

• 1. den: Prodáno 503 permic
8.7. - V neděli byl spuštěn prodej permanentních vstupenek a hned první den si fanoušci prodloužili celkem 503 permanentek na novou sezónu! Jak probíhaly poslední minuty příprav a první minuty samotného prodeje? Podívejte se ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna