Mlade talenty

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji!

24.06.2018 | redakce
 

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji! Nyní už bývalý kapitán poskytl klubovému webu poslední rozhovor, ve kterém se bilancovalo a vzpomínalo na jeho pětileté působení v MFK Karviná.

 

Pavle, co se vám jako první vybaví, když se řekne MFK Karviná?
Vybaví se mi pět let fotbalového života. Spolehlivost klubu a můj osobní růst po fotbalové stránce.

Když jste tady do Karviné přicházel, dokázal jste představit, že tady zanecháte tak významnou stopu?
Nevím, jestli významnou, ale vždy jsem přistupoval k zápasu i tréninku zodpovědně a bojoval za Karvinou celým srdcem.

Vybavíte si nejlepší nebo jedinečný moment během těch pěti let?
Jednoznačně postup do první ligy, první branka v lize a setkání s trenérem Weberem.

Měl jste možnost se v kabině potkat s mnoha spoluhráči. S kým jste největší kamarád?
Nechci jmenovat, ale za celých pět let jsem poznal spoustu spoluhráčů. Vždy se v kolektivu našel člověk, který mi byl blízký a rozuměl jsem si s ním i po lidské stránce.
 
Povedl se vám tady jeden rekord - neuvěřitelných 93 zápasů v řadě jste nechyběl v základní sestavě druholigového a posléze prvoligového utkání. Měl jste na to nějaký recept
Zpětně si uvědomuji, že to byla úctyhodná série zápasů, kdy jsem se dokázal fyzicky, ale i psychicky připravit na hru. Díky bohu za fyzickou kondici a za štěstí, že se mi vyhýbala zranění.Považujete za symbolickou tečku skutečnost, že v minulé sezóně jste vstřelil v Jihlavě svůj jediný prvoligový gól, a teď se tam podařila vybojovat záchrana?
Ten můj gól byl bonus v prvoligové sezóně, spíš šlo o splněné přání (úsměv). Záchrana byla ve druhé sezóně pevně určený cíl. 

Kdybyste měl trenérovi Nádvorníkovi doporučit, kdo by měl po vás převzít kapitánskou pásku, kdo by to byl?
Vůbec si netroufám trenérovi radit. Věřím ovšem, že bude mít šťastnou ruku při výběru.  

Jak těžké je pro vás loučení s klubem, fanoušky, spoluhráči?
Velice těžké, protože fanoušci byli našim dvanáctým hráčem po celý čas - rád bych jim tímto z celého srdce poděkoval. Vážil jsem si vždy jejich podpory a důvěry v nás. V klubu jsem si vytvořil vazby, které se staly součástí mého každodenního života. Všem spoluhráčům děkuji za společně strávený čas na hřišti i ve volném čase.

Už víte, kam povedou vaše další kroky?
Uvidíme, rozhodne se v nejbližších dnech.

• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.

• Sestřih slezského derby
10.2. - Karvinští získali v prvním utkání jarní části bod za domácí remízu s Opavou. Na sestřih z nejzajímavějších akcí zápasu se podívejte ZDE.

• U19: Remíza v Žilině 3:3
9.2. - Ligoví dorostenci po cestě na herní soustředění v Polsku odehráli přípravné utkání v Žilině proti domácímu MŠK - zápas skončil remízou 3:3 (góly Ratica 2 a Věčorek 1).V pondělí čeká na tým duel s Wislou Plock a ve středu s Legií Varšava.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna