Mlade talenty

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji!

24.06.2018 | redakce
 

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji! Nyní už bývalý kapitán poskytl klubovému webu poslední rozhovor, ve kterém se bilancovalo a vzpomínalo na jeho pětileté působení v MFK Karviná.

 

Pavle, co se vám jako první vybaví, když se řekne MFK Karviná?
Vybaví se mi pět let fotbalového života. Spolehlivost klubu a můj osobní růst po fotbalové stránce.

Když jste tady do Karviné přicházel, dokázal jste představit, že tady zanecháte tak významnou stopu?
Nevím, jestli významnou, ale vždy jsem přistupoval k zápasu i tréninku zodpovědně a bojoval za Karvinou celým srdcem.

Vybavíte si nejlepší nebo jedinečný moment během těch pěti let?
Jednoznačně postup do první ligy, první branka v lize a setkání s trenérem Weberem.

Měl jste možnost se v kabině potkat s mnoha spoluhráči. S kým jste největší kamarád?
Nechci jmenovat, ale za celých pět let jsem poznal spoustu spoluhráčů. Vždy se v kolektivu našel člověk, který mi byl blízký a rozuměl jsem si s ním i po lidské stránce.
 
Povedl se vám tady jeden rekord - neuvěřitelných 93 zápasů v řadě jste nechyběl v základní sestavě druholigového a posléze prvoligového utkání. Měl jste na to nějaký recept
Zpětně si uvědomuji, že to byla úctyhodná série zápasů, kdy jsem se dokázal fyzicky, ale i psychicky připravit na hru. Díky bohu za fyzickou kondici a za štěstí, že se mi vyhýbala zranění.Považujete za symbolickou tečku skutečnost, že v minulé sezóně jste vstřelil v Jihlavě svůj jediný prvoligový gól, a teď se tam podařila vybojovat záchrana?
Ten můj gól byl bonus v prvoligové sezóně, spíš šlo o splněné přání (úsměv). Záchrana byla ve druhé sezóně pevně určený cíl. 

Kdybyste měl trenérovi Nádvorníkovi doporučit, kdo by měl po vás převzít kapitánskou pásku, kdo by to byl?
Vůbec si netroufám trenérovi radit. Věřím ovšem, že bude mít šťastnou ruku při výběru.  

Jak těžké je pro vás loučení s klubem, fanoušky, spoluhráči?
Velice těžké, protože fanoušci byli našim dvanáctým hráčem po celý čas - rád bych jim tímto z celého srdce poděkoval. Vážil jsem si vždy jejich podpory a důvěry v nás. V klubu jsem si vytvořil vazby, které se staly součástí mého každodenního života. Všem spoluhráčům děkuji za společně strávený čas na hřišti i ve volném čase.

Už víte, kam povedou vaše další kroky?
Uvidíme, rozhodne se v nejbližších dnech.

• U19+U17: Se Slavií dříve
včera - Ligoví dorostenci se po vzájemné dohodě utkají se Slavií Praha v rámci I. Celostátní ligy dorostu o hodinu a půl dříve oproti původnímu plánu. Devatenáctka začne už ve 12:30 hod., sedmnáctka ve 14:45 hod. Oba zápasy se budou hrát v sobotu 22. září na Kovoně.

• Sestřih zápasu v Teplicích
před 3 dny - Připomeňte si v sestřihu iSportu nedělní zápas v Teplicích, kde svěřenci Romana Nádvorníka nakonec tahali za kratší konec pomyslného provazu. Video najdete ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
16.9. - Zbrojovka Brno-U19 0:3, U18-FM 0:1, Zbrojovka Brno-U17 9:0, U16-FM 1:1, Zlín-U15 5:0, Zlín-U14 2:3, HFK Olomouc-U13 1:21, HFK Olomouc-U12 13:0, st.žáci B-Kopřivnice 3:0, ml.žáci B-Kopřivnice 0:0.

• V 11. kole s Duklou v neděli
14.9. - Z upřesnění LFA vyplývá, že v 11. kole FORTUNA:LIGY se Karviná představí na vlastním stadionu proti Dukle Praha v neděli 7. října od 15 hodin.

• REPRE U16: Fukala náhradníkem
13.9. - Reprezentační šestnáctku čekají dva přípravné zápasy proti Polsku (18. a 20. září). Do nominace trenéra Radka Bejbla se karvinský hráč Roman Fukala bohužel nevešel, ale figuruje mezi náhradníky.

• Los MOL Cupu v pátek
12.9. - V pátek 14. září bude od 12:45 hodin zahájen los 3. kola MOL Cupu v přímém přenosu ČT Sport.

• Filip Panák ve Sportu
12.9. - Deník Sport se zaobíral posledními výkony Filipa Panáka ve stoperské dvojici s Markem Janečkou. Celý článek si můžete přečíst ZDE.

• Nominace hráčů MFK do výběrů
11.9. - Na 1.kolo Mezikrajské soutěže žáků byli za Moravskoslezský KFS proti Olomouckému KFS pozváni - za U14: Lukáš Matuška, za U13: Ondřej Drobek, Matěj Michejda a Vojtěch Radecki. Zápasy se odehrají ve čtvrtek 13. září ve Slatinicích. Kategorii U12 čeká v neděli a pondělí turnaj Mladé talenty 2018 v Krakówě. MFK Karviná budou v dresu Moravskoslezského KFS reprezentovat Alex Gríger a Vít Valošek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna