Mlade talenty

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji!

24.06.2018 | redakce
 

Pavel Eismann: Všem ze srdce děkuji! Nyní už bývalý kapitán poskytl klubovému webu poslední rozhovor, ve kterém se bilancovalo a vzpomínalo na jeho pětileté působení v MFK Karviná.

 

Pavle, co se vám jako první vybaví, když se řekne MFK Karviná?
Vybaví se mi pět let fotbalového života. Spolehlivost klubu a můj osobní růst po fotbalové stránce.

Když jste tady do Karviné přicházel, dokázal jste představit, že tady zanecháte tak významnou stopu?
Nevím, jestli významnou, ale vždy jsem přistupoval k zápasu i tréninku zodpovědně a bojoval za Karvinou celým srdcem.

Vybavíte si nejlepší nebo jedinečný moment během těch pěti let?
Jednoznačně postup do první ligy, první branka v lize a setkání s trenérem Weberem.

Měl jste možnost se v kabině potkat s mnoha spoluhráči. S kým jste největší kamarád?
Nechci jmenovat, ale za celých pět let jsem poznal spoustu spoluhráčů. Vždy se v kolektivu našel člověk, který mi byl blízký a rozuměl jsem si s ním i po lidské stránce.
 
Povedl se vám tady jeden rekord - neuvěřitelných 93 zápasů v řadě jste nechyběl v základní sestavě druholigového a posléze prvoligového utkání. Měl jste na to nějaký recept
Zpětně si uvědomuji, že to byla úctyhodná série zápasů, kdy jsem se dokázal fyzicky, ale i psychicky připravit na hru. Díky bohu za fyzickou kondici a za štěstí, že se mi vyhýbala zranění.Považujete za symbolickou tečku skutečnost, že v minulé sezóně jste vstřelil v Jihlavě svůj jediný prvoligový gól, a teď se tam podařila vybojovat záchrana?
Ten můj gól byl bonus v prvoligové sezóně, spíš šlo o splněné přání (úsměv). Záchrana byla ve druhé sezóně pevně určený cíl. 

Kdybyste měl trenérovi Nádvorníkovi doporučit, kdo by měl po vás převzít kapitánskou pásku, kdo by to byl?
Vůbec si netroufám trenérovi radit. Věřím ovšem, že bude mít šťastnou ruku při výběru.  

Jak těžké je pro vás loučení s klubem, fanoušky, spoluhráči?
Velice těžké, protože fanoušci byli našim dvanáctým hráčem po celý čas - rád bych jim tímto z celého srdce poděkoval. Vážil jsem si vždy jejich podpory a důvěry v nás. V klubu jsem si vytvořil vazby, které se staly součástí mého každodenního života. Všem spoluhráčům děkuji za společně strávený čas na hřišti i ve volném čase.

Už víte, kam povedou vaše další kroky?
Uvidíme, rozhodne se v nejbližších dnech.

• S Jabloncem 8.12. odpoledne
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila předposlední 18. podzimní kolo. V domácím prostředí vyzvou svěřenci nového trenéra Norberta Hrnčára severočeský FK Jablonec v sobotu 8. prosince od 15 hodin.

• Žáci U15 porazili Vítkovice
před 3 dny - Poslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.

• Dorostencům skončil podzim
16.11. - Sobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.

• U15+U14: Derby s Vítkovicemi
16.11. - Starší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
15.11. - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
15.11. - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
14.11. - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
13.11. - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna