Generální partner
Světlý režim
3. květen 2021

Permanentkáři mají možnost si zajistit vstupenky na duel se Slováckem

Od 18 hodin začne na Tickeportalu výměnná akce - kód z permananentky za vstupenku (místenku) na nedělní zápas. K dispozici bude až 400 míst! Další potřebné informace a pokyny najdete níže v článku!

O uplynulém víkendu se na české stadiony v obou profesionálních soutěžích vrátili v omezeném počtu fanoušci - díky pilotnímu projektu LFA a Ministerstva zdravotnictví je nově možné využít 10 % kapacity stadionu. Pochopitelně se to týká i fanoušků MFK Karviná, kteří se už těší na utkání proti Slovácku, které je na programu v neděli 9. května od 15 hodin. Klub na utkání pustí 400 nejrychlejších permanentkářů, kteří si svá místa zajistí předem.

„Místenky“ na utkání se Slováckem budou k dispozici v prodejní síti Ticketportal od dnešního dne, tj. pondělí 3. května – čas zahájení prodeje je naplánován na 18:00 a k dispozici bude už zmíněných 400 míst na tribunách D.

Každý permanentkář si po přihlášení na ticketportal.cz a zadání čísla permice a čtyřmístného ověřovacího kódu, který na své permici nalezne, sám a zdarma zajistí své místo. Vstupenka (místenka) se může lišit od místa na celosezónní permanentce. Je nutné dodržet místo na místence, aby bylo zajištěno dodržení rozestupů (sedět pouze v každé druhé řadě a vynechávat rozestup jedno sedadlo mezi návštěvníky).

Důležité je zmínit, že na zápas je nutné přijít s vytištěnou vstupenkou. V krajním případě bude možnost přijít s objednávkou v mobilu a na pokladně si nechat vstupenky vytisknout. Vstup na zápas bude u tribun D (naproti hlavní tribuny, která je určena pro partnery klubu, náhradníky, realizační týmy obou klubů a pracovníky médií, aby bylo možné dodržet požadované rozestupy).

U vstupu je potřeba ukázat písemné potvrzení o negativním PCR nebo antigenním testu na COVID-19 staré maximálně 48 hodin před výkopem utkání (SAMOTEST nebude akceptován), případně potvrzení o prodělané nemoci ne starší než 90 dnů nebo potvrzení o dokončeném očkování na COVID-19 starším aspoň 14 dnů.

Současně musí fanoušci vyplnit formulář, který mohou mít předvyplněný (ZDE), nebo jej vyplnit u vstupu. Poslední možností je navštívit cukrárnu Slivkafé, kde je formulář k vyzvednutí od pondělní desáté hodiny dopolední. Samozřejmostí je mít nasazen po celou dobu utkání respirátor FFP2/KN95. Bez těchto náležitostí není možné stadion navštívit!!

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Kde získám místenku na utkání?

 • v prodejní síti Ticketportal ZDARMA po zadání čtyřmístného ověřovacího kódu a čísla permanentky
Kde budu na utkání sedět?


 • pro permanentkáře budou otevřeny sektory D (údaje označené na permanentce v tomto případě nehrají roli)
 • na vstupence (místence) je vyznačena řada i konkrétní sedadlo
Co k návštěvě utkání potřebuji?
 • vstupenku (místenku) na utkání, viz výše
 • vyplněný formulář (bude součástí přílohy mailu se vstupenkou, bude k dostání u vchodu do sektorů D a vyzvednutí je možné i osobně ve Slivkafé). Formulář je potřeba odevzdat u vstupu
 • respirátor třídy FFP2/KN95 (bez výdechového ventilu), který je potřeba mít po celou dobu utkání správně nasazen
 • jeden z následujících dokumentů ukázat u vstupu na stadion:
  a) písemné potvrzení o negativním PCR testu na COVID-19 ne starším 48 hodin před výkopem
  b) písemné potvrzení o negativním antigenním testu na COVID-19 ne starším 48 hodin před výkopem (samotest NE!)
  c) potvrzení o dokončeném očkování proti COVID-19 (poslední dávka musí být starší 14 dnů)
  d) potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 90ti dnech
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo