Generální partner
Světlý režim
21. červen 2022

Plán letních přípravných zápasů

Fotbalisté MFK jsou společně už v druhém týdnu náročného tréninkového procesu. Je tedy nejvyšší čas oznámit plán přípravných duelů. Ten první je na programu v sobotu v Žilině.

Svěřenci kouče Tomáše Hejduška mají v plánu sehrát celkem šest přípravných utkání - tři proti týmům z Česka, dvě se slovenskými týmy a jeden s polským. První letní test přijde na řadu už tuto sobotu 25. června v Žilině proti domácímu týmu MŠK - hrát se bude v Budatíně, což je jedna z městských částí. O čtyři dny později bude následovat výjezd do Polska, ovšem nikterak daleko - v dobře známém areálu Goslaw Sport Center ve Wodzisław Śląski změří Karvinští síly s Termalicou Nieciecza.

Potom už se bude hrát vždy v sobotu - se Zlínem, v Liptovském Mikuláši, s béčkem Sigmy Olomouc a generálka je naplánována na hřišti ostravského Baníku.

Nový soutěžní ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, kterou si Karvinští zahrají po dlouhých šesti letech, startuje o víkendu 30. a 31. července. Losovací aktiv je na programu již tuto středu 22. června.


  • 25.6. MŠK Žilina - MFK Karviná (Budatín, 11:00)
  • 29.6. BB Termalica Nieciecza - MFK Karviná (Wodzisław Śląski - Goslaw Sport Center, 18:00)
  • 2.7. MFK Karviná - FC Fastav Zlín (Kovona, 11:00)
  • 9.7. MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Karviná (místo i čas bude upřesněno)
  • 16.7. MFK Karviná - SK Sigma Olomouc B (místo i čas bude upřesněno)
  • 23.7. FC Baník Ostrava - MFK Karviná (Ostrava, čas bude upřesněn)

* Změna termínů i soupeřů vyhrazena

Rozhovory Rozhovory
čt 23.6. | redakce

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

čt 16.6. | redakce

Jan Žídek: Nabídka z Karviné mi dávala smysl

Upřímný Jan Žídek v prvním rozhovoru pro klubový web o novém impulsu, konci v Opavě po sedmi letech a o rozhodování, proč si nakonec vybral Karvinou...

út 14.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Je tady příjemné klima, kluci jsou natěšení

Spokojenost a pozitivní pocity sálaly po prvním tréninku z trenéra MFK Karviná Tomáše Hejduška. V rozhovoru promluvil o nejbližším programu i novém realizačním týmu.

pá 3.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Musíme zase dělat radost fanouškům a vyhrávat doma

Během prvního rozhovoru po podpisu smlouvy bylo na novém trenérovi MFK Karviná vidět plno elánu do práce. Bývalý hráč se zkušenostmi například z Lotyšska hovořil o své náročnosti, požadavcích na hráče, ambicích, o druhé lize i fanoušcích.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo