Mlade talenty

Plán přípravy ligových dorostenců U19

27.12.2017 | redakce
 

Plán přípravy ligových dorostenců U19 Kondiční i herní soustředění plus osm přípravných duelů. To je ve zkratce to nejpodstatnější, co čeká na svěřence trenérů Marcela Frajta Reného Bielana v zimní přípravě před startem druhé části sezóny.

 

Poprvé se sejdou ve čtvrtek 4. ledna a přesně za týden už odjedou na první soustředění. Dorosteneckou devatenáctku čeká náročná zima, ale to je potřeba. Jarní část jakékoliv mistrovské soutěže bývá velmi náročná a těžší než ta podzimní - celostátní dorostenecká liga nebude výjimkou. „Prvních deset dnů bude kondiční blok s vrcholem v podobě zápasu proti mužům Krásna nad Kysucou,“ nastínil trenér Marcel Frajt.

Po příjezdu budou následovat klasické tréninkové jednotky proložené dalšími třemi přípravnými zápasy. „Od 6. do 10. února nás čeká druhé soustředění, tentokrát zaměřené na herní stránku. Jedeme do Nitry, kde máme v plánu odehrát tři utkání,“ řekl trenér U19 s tím, že jeho svěřenci v generálce vyzvou Banskou Bystrici. Jarní část soutěže startuje na konci února.

Zimní plán

4. ledna: ZAHÁJENÍ
11. – 14. ledna: SOUSTŘEDĚNÍ Dolní Lomná
14. ledna: MŠK Tatran Krásno nad Kysucou (muži) –
MFK Karviná U19
20. ledna: MFK Karviná U19 – GKS Pniówek Pawlowice (muži), (Kovona UT)
27. ledna: MFK Karviná U19 – MFK Ružomberok U19 (Kovona UT)
31. ledna: FK Železiarne Podbrezová U19 – MFK Karviná U19
6. - 10. února: SOUSTŘEDĚNÍ NITRA
FC Nitra U21 – MFK Karviná U19
FC ViON Zlaté Moravce U19 – MFK Karviná U19  
FC DAC 1904 Dunajská Streda U21 – MFK Karviná U19
19. února: FK Dukla Banská Bystrica U19 - MFK Karviná U19
21. února ROW Rybnik U19 - MFK Karviná U19

*Změna programu vyhrazena!

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna