Generální partner
Světlý režim
5. červen 2024

Po dovolené startuje příprava ve druhé polovině června

Zatímco v kancelářích se tvrdě pracuje, fotbalisté MFK si užívají zaslouženého volna. Ale od 17. června si každý z nich začne plnit individuální plán a první společný trénink proběhne o týden později - v pondělí 24. června.

Čtrnáctidenní absolutní volno má naordinován kádr MFK. Od pondělí 17. června si každý fotbalista musí začít plnit individuální tréninkový plán. Přesně o týden později se kádr potká poprvé v kabině a začne se makat na hřišti, v terénu a posilovně. Během necelých čtyř týdnů budou na programu i přípravné duely – bude jich celkem pět.

Po kladné odezvě z minulého roku se podařilo domluvit na sehrání jednoho přáteláku ve Stonavě a jednoho opět v Albrechticích. Konkrétní soupeři budou zveřejněni v příštím týdnu.

Losovací aktiv před novou sezónou proběhne v Praze ve čtvrtek 20. června.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo