Generální partner
Světlý režim
27. leden 2015

Pod umělým osvětlením ve středu s Lokotkou

Dalším soupeřem karvinských fotbalistů bude ve středu 28. ledna divizní Lokomotiva Petrovice. Zápas začne v 17 hodin.

Svěřenci Jozefa Webera se pokusí na umělé trávě odčinit přesně týden starý nezdar s třetiligovým polským celkem Bielsko-Biala, se kterým remizoval 0:0. Kádr trápí drobná zranění a nemoci, takže není úplně jisté, zda se protočí více hráčů. Příležitost by opět měli dostat především mladí hráči, což trenér Weber avizuje od začátku zimní přípravy.

Divizní Lokomotiva Petrovice prožila výborný podzim. Nějaký čas dokonce soutěž vedla, ale nakonec zimuje na třetí příčce o dva body za vedoucími Vítkovicemi a o bod za Brumovem. Zápas bude specifický hned pro několik fotbalistů Petrovic, kteří v Karviné působili. Jde především o Josefa Hoffmanna, ale také o mladé hráče.

Přípravné utkání MFK OKD Karviná – TJ Lokomotiva Petrovice startuje na umělé trávě Sportovního centra Kovona ve středu 28. ledna v 17 hodin. Zápas bude v textové podobě opět přenášet server onlajny.com ZDE.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo