Generální partner
Světlý režim
15. srpen 2022

Pohárová pouť začíná v úterý v Hranicích

Karvinští vstupují po dlouhých sedmi letech do MOL Cupu hned v prvním kole. Zajímavost? Soupeř a místo je stejné - stadion SK Hranice. Zápas začne v pět hodin odpoledne.

S jasným cílem postoupit odjíždějí do města v Olomouckém kraji na soutoku řek Bečvy a Veličky fotbalisté MFK. Soupeřem jim bude nováček MSFL. „Chceme jednoznačně postoupit a splnit roli favorita. Respektujeme ovšem sílu každého soupeře a očekáváme nepříjemný zápas. Kluby z nižších soutěží se chtějí na ty z vyšších soutěží vytáhnout a ukázat se. Nejinak tomu bude i u Hranic,“ přemýšlel nahlas asistent trenéra Radomír Korytář.

Oba soupeři se potkají znovu po sedmi letech – ve stejné fázi soutěže a na stejném stadionu. Tehdy to bylo naposledy, kdy Karviná jako druholigový tým musela absolvovat úvodní pohárové kolo. V Hranicích v červenci 2015 vyhrála jednoznačně 5:1. „Podobný výsledek bychom brali i nyní. Přeci jen už v sobotu nás čeká domácí utkání s Jihlavou a chceme do něj jít v pohodě a s čistou hlavou. Fotbal je ale nevyzpytatelný a uvidí se až na hřišti. Sám jsem na to zvědavý,“ doplnil Korytář.

Nováček třetí nejvyšší soutěže má za sebou v MSFL premiérové dvě utkání. Na úvod Hranice prohrály 1:4 v Hlučíně a první bodík získali v Novém Městě na Moravě proti týmu SFK Vrchovina – v tomto duelu gól nepadl, přestože Hranice neproměnily kromě plno šancí i penaltu. Co se týče MOL Cupu, tak fotbalisté Hranic museli v Holešově proti domácímu diviznímu týmu odehrál sto dvacet minut a nakonec rozhodl až penaltový rozstřel.


Utkání 1. kola MOL Cupu SK Hranice – MFK Karviná je na programu v úterý 16. srpna od 17 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Michal Grečmal.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo