Mlade talenty

Pokračuje prodej lístků na duel s Jabloncem

04.12.2018 | redakce
 

Pokračuje prodej lístků na duel s Jabloncem Sobota se blíží. Právě na tento den je naplánován poslední podzimní domácí zápas fotbalistů MFK Karviná. Ti na svém trávníku přivítají třetí Jablonec.

 

Severočeský klub přijede do Karviné během krátké doby už podruhé. Na konci října totiž oba soupěři proti sobě nastoupili v MOL Cupu, nyní  půjde o ligový duel. Body více potřebují Karvinští, kteří uzavírají tabulky s dvanácti body. Severočeši tabulkou stoupají a po pondělním jasném vítězství 4:0 se Zlínem jsou už třetí s 33 body.

Vstupenky fanoušci zakoupí v síti Ticketportal, v Kině Centrum a MěDK. „A před zápasem na pokladnách, které otevřeme ve 13:45 hodin,“ upřesnila Pavla Žebroková z ticketingového oddělení. Vstupné se pohybuje v rozmězí 50 – 140 Kč.

Možnosti nákupu vstupenek
  • Na webových stránkách Ticketportalu do pátku 7.12. 23:59 hod., na prodejních místech Ticketportalu do soboty 8.12. 14:00 hod. Zde v prodeji pouze nezlevněné vstupenky.
  • Městském domě kultury a Kině Centrum dle otevírací doby
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání od 13:45 hod.


• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna