Generální partner
Světlý režim
23. únor 2021

Pouze do konce února platí zvýhodněná cena O2 TV Sport pack 3 měsíce!

Už jen několik málo dnů zbývá do konce cenově zvýhodněné nabídky, kterou si O2 TV ve spolupráci s klubem připravila pro fanoušky MFK Karviná - nabídka služby O2 TV Sport Pack 3 měsíce za 299 Kč končí v neděli 28. února!

Sledujte domácí i venkovní zápasy MFK Karviná a fanděte. Kromě české nejvyšší soutěže přibalila O2 TV do Sport Packu i exkluzivní fotbalová utkání Ligy mistrů UEFA nebo zápasy anglické Premier League. Zápasy můžete sledovat v jednu chvíli pouze na jednom mobilním zařízení (počítač, mobilní telefon, tablet).

Jaké kanály obsahuje akční nabídka O2 TV Sport Pack na 3 měsíce? O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport a ČT Sport. To všechno můžou fandové mít za speciální cenu 299 Kč na zmíněné tři měsíce. To je o dvě stě korun méně než běžná cena. Měsíční sledování Sport Packu tak fanoušky vyjde jen na necelých 100 Kč. 
 
Po uplynutí cenově zvýhodněného období bude další období stát 499 Kč. Služba je ale bez závazků a můžete ji kdykoliv zrušit. Pokud již předplacenou službu O2 TV využíváte, můžete tento unikátní kód někomu věnovat, nebo jej využít po uplynutí vámi zaplaceného období – vždy s novou registrací.

Stačí do 28. února použít unikátní O2 TV kód, o který si vlastník permanentky zažádá na mailu redakce@mfkkarvina.cz. Do mailu stačí uvést sektor, řadu a sedadlo permanentky.

Pro registraci O2 TV a objednání služby jděte na web O2 TV, vyberte O2 TV Sport Pack 3 měsíce a v posledním kroku při platbě vložte slevový kód. Podrobný návod na jeho využití najdete ZDE.

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo