Generální partner
Světlý režim
14. červenec 2015

Předposlední zápas v přípravě proti ROW Rybnik

V pořadí už pátá zkouška v letní přípravě je před týmem kouče Webera. Ve středu od 11 hodin změří síly s třetiligovým polským klubem ROW Rybnik.

První a zároveň poslední zkouška proti týmu, který nehraje nejvyšší soutěž. I takto se dá charakterizovat následující duel proti (snad už) tradičnímu karvinskému soupeři. V zimní přípravě před dvěma a půl roky (2. března 2013), mohl polský tým oslavit v Karviné výhru 1:0.

V zimě 2014 (1. února) pak Karvinští soupeři porážku oplatili a vyhráli 2:0. Nyní se poprvé bude hrát na hřišti polského týmu. Právě poslední vzájemný duel si ze současného kádru pamatují pouze brankář Pindroch a záložníci Vaněk s Fialou.

Šestý tým minulé sezóny II. ligy (třetí nejvyšší soutěž) má od začátku přípravy nového trenéra – Dietmara Brehmera. Jeho svěřenci stihli zatím odehrát dva zápasy a v obou odešli poraženi. Nejprve nestačili na SFC Opava (0:3) a minulý týden podlehli nováčkovi polské nejvyšší soutěže Termalica Bruk Bet Nieciecza (1:4). Právě s tímto soupeřem se Karvinští potkali v generálce přesně před rokem a duel skončil bezbrankovou remízou.

Zápas KS Energetyk ROW Rybnik – MFK OKD Karviná začne ve středu 15. července v 11 hodin. Průběh zápasu sledujte na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo