Generální partner
Světlý režim
14. červenec 2015

Předposlední zápas v přípravě proti ROW Rybnik

V pořadí už pátá zkouška v letní přípravě je před týmem kouče Webera. Ve středu od 11 hodin změří síly s třetiligovým polským klubem ROW Rybnik.

První a zároveň poslední zkouška proti týmu, který nehraje nejvyšší soutěž. I takto se dá charakterizovat následující duel proti (snad už) tradičnímu karvinskému soupeři. V zimní přípravě před dvěma a půl roky (2. března 2013), mohl polský tým oslavit v Karviné výhru 1:0.

V zimě 2014 (1. února) pak Karvinští soupeři porážku oplatili a vyhráli 2:0. Nyní se poprvé bude hrát na hřišti polského týmu. Právě poslední vzájemný duel si ze současného kádru pamatují pouze brankář Pindroch a záložníci Vaněk s Fialou.

Šestý tým minulé sezóny II. ligy (třetí nejvyšší soutěž) má od začátku přípravy nového trenéra – Dietmara Brehmera. Jeho svěřenci stihli zatím odehrát dva zápasy a v obou odešli poraženi. Nejprve nestačili na SFC Opava (0:3) a minulý týden podlehli nováčkovi polské nejvyšší soutěže Termalica Bruk Bet Nieciecza (1:4). Právě s tímto soupeřem se Karvinští potkali v generálce přesně před rokem a duel skončil bezbrankovou remízou.

Zápas KS Energetyk ROW Rybnik – MFK OKD Karviná začne ve středu 15. července v 11 hodin. Průběh zápasu sledujte na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo