Generální partner
Světlý režim
20. červenec 2019

Předprodej na Slavii startuje příští týden

Na duel proti mistrovské pražské Slavii se budou vstupenky prodávat opět ve dvou vlnách – od úterý 23. července pro permanentkáře, volný prodej začne na konci pracovního týdne v pátek. Samotný duel se uskuteční v neděli 4. srpna.

Karvinští fanoušci si od samotného úvodu sezóny přichází na své. Po slezském derby dojde na další exponovaný duel – do Karviné přijede úřadující mistr a čtvrtfinalista Evropské ligy. Jednotné vstupné činí 200 Kč.

Stejně jako na ostravský Baník se klub rozhodl i na duel proti Slavii Praha rozdělit předprodej vstupenek do dvou vln. V té první mají možnost si permanentkáři šanci koupit až čtyři vstupenky pro své známé, kamarády či rodinu – pouze online na Ticketportalu od úterý 23. července 18:00 hodin do čtvrtku 25. července 23:59 hodin.

Volný prodej bude spuštěn v pátek 26. července. Online na Ticketportalu od půlnoci, v MěDK, Kině Centrum a na prodejních místech Ticketportalu dle otevírací doby. LFA už také upřesnila páté ligové kolo - Karvinští se představí na Andrově stadionu v Olomouci v sobotu 10. srpna od 17 hodin. 

PŘEDPRODEJ V BODECHYouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?