Generální partner
Světlý režim
26. červenec 2021

Předprodej vstupenek na domácí premiéru běží

Fotbalisty MFK Karviná čeká poslední červencovou sobotu první domácí utkání nové sezóny - na Městském stadionu v Karviné-Ráji přivítají nováčka z Hradce Králové. Vstupenky na tento zápas je možné zakoupit už nyní na několika místech...

Od pátečního (23. července) podvečera mají fanoušci možnost zakoupit si vstupenky na zápas s Hradcem Králové v prodejní síti Ticketportal a jeho prodejních místech. Od pondělí 26. července klub rozšířil předprodej i o Městský dům kultury Karviná a Kino Centrum. Prodej bude samozřejmě probíhat i v den utkání na pokladnách stadionu.

Vstupenky jsou v prodeji v rozmezí od 50 Kč do 140 Kč. Městský stadion v Karviné-Ráji může být dle Protokolu opatření LFA zaplněný zcela, tedy 100 % kapacity bez nutnosti obsadit každé druhé sedadlo a každou druhou řadu.

Vstupenky do sektorů hostů lze koupit rovněž na Ticketportalu anebo v den zápasu na pokladně u sektoru hostů v ceně 120 Kč.

Utkání MFK Karviná – FC Hradec Králové má výkop v sobotu 31. července v 16 hodin.


SOUHRN V BODECH

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo