Generální partner
Světlý režim
25. listopad 2021

Předprodej vstupenek na zápas se Spartou byl pozastaven!

Z aktuálního rozhodnutí Vlády ČR o omezení hromadných akcí do 1000 osob reaguje klub pozastavením předprodeje vstupenek na příští domácí zápas - v sobotu 4. prosince se hraje s AC Sparta Praha.

S okamžitou platností klub zastavil na všech třech svých místech (Ticketportal, MěDK a kino Centrum) prodej vstupenek na domácí duel s pražskou Spartou! Důvod je jasný - Vláda ČR omezí od pátku 26. listopadu 18:00 konání hromadných akcí na maximální počet 1000 lidí. „Nyní čekáme na aktualizovaný Protokol opatření LFA. Z vládní tiskové konference máme jen takové informace, že dál smí na stadiony pouze očkovaní fanoušci včetně těch, kteří prodělali nemoc Covid-19 v posledních 180 dnech. Tento režim ostatně karvinský fanoušek už zná ze středečního dohrávaného slezského derby,“ podotkl tiskový mluvčí MFK Karviná Adam Januszek.


PROHLÁŠENÍ LIGOVÉ FOTBALOVÉ ASOCIACE

Ligová fotbalová asociace přijala dnes rozhodnutí Vlády ČR v rámci nově vyhlášeného nouzového stavu od pátku 26. listopadu, z kterého v souladu s dalšími nařízeními vyplývá významné omezení kapacity ligových stadionů. Krizové opatření Vlády ČR se bude týkat už zápasů FORTUNA:LIGY i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, která jsou naplánována na nadcházející víkend. Aktuálně intenzivně pracujeme na změně Protokolu opatření LFA, abychom ho co nejdříve rozeslali na členské kluby. Zároveň se společně s kluby budeme snažit nastavit podmínky pořádání ligových utkání tak, abychom maximálně splnili nově nastavené podmínky Vládou ČR.
Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo